Saulės sistema skaidrės


Kosmosas skaidres. Pateiktys pradinukams apie saule. Skaidres saules sistema. Skaidres apie saules sistema. Skaidres apie saule. Saules sistemos skaidres. Nemokamos skaidrės saulės sistema. Pateiktys pradinukams. Pateiktys saulė ir jos planetos. Pradinukams apie saules sistema.

Kas ta saulės sistema? Kas sudaro saulės sistemą? Merkurijus. Venera. Žemė. Asteroidas cruithne. Marsas. Jupiteris. Saturnas. Uranas. Neptūnas. Saulė. Plutonas. Planetų ženklai.

Saulės sistema tai saulė ir aplink ją skriejantys įvairūs kunai: planetos, kometos, asteroidai, dulkės bei dujos.

Arčiausiai saulės esanti planeta Mažiausia saulės sistemos planeta Jo paviršius primena mėnuli (dėl daugybės kraterių) 1 metai prilygsta 88 žemės dienoms. 1 diena trunka 1407valandas. Paviršiaus temperatura -163 laipsniai.

Didžiausia saulės sistemos planeta (kaip 1300 žemių) Turi 49 palydovus Turi “Raudonąją dėmią” – milžinišką sūkurį Tai dujine planeta.

Tai ledo planeta Neptunas buvo garbinamas romėnu kaip arklių, bei jūrų dievas. 13 palydovų paviršiaus temperatūra -214 laipsnių.

5538 laipsnių karščio Savyje sutalpintų 1000000 žemių. Tai saulės sistemos centras.

Seniau plutonas buvo 9-toji saulės sistemos planeta, bet po kelių dešimčių metu buvo atrastos kelios panašios planetos ,todėl buvo nuspresta plutona išbraukti iš saulės sistemos ir jį priskirti nykštukinių planetų klasei.

Jai i futbolo aikšte noretome sutalpinti saulės sistemą turetume ja sumažinti 10000 kartų. Pastatome futbolo kamuolį(saulę) viduryje ir gauname tokį vaizdą:.

  • MS PowerPoint 5932 KB
  • 2016 m.
  • 36 puslapiai (514 žodžiai)
  • Diana
  • Saulės sistema skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Saulės sistema skaidrės. (2012 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/saules-sistema-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 18 d. 17:33
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo