Saulės, vėjo ir geoterminės energijos bei jų panaudojimas visuomenėje


Vejo energijos panaudojimo galimybes referatai. Saules vejo ir geotermine energija. Geotermine energija. Saules ir vėjo energijos panaudojimas gyvenamajam namui. Geotermine energetika referatas. Saulės, vėjo ir vandens energijos panaudojimas". referatas. Saulės, vėjo ir vandens energijos panaudojimo galimybės. Geotermines energetikos strategija lietuvoje. Atsinaujinantys saltiniai magistrinio darbai. Geoterminis šildymas referatas.

Įvadas. Saulės energija. Vėjo energija. Geoterminė energija. Išvados. Literatūros sąrašas. Tyrimo uždaviniai: išanalizuoti ir aprašyti saulės, vėjo ir žemės energijas;aptarti dabartines panaudojimo galimybes;apžvelgti naujausią literatūrą.

Pasirinkau analizuoti alternatyviosios energijos šaltinius, tokius kaip saulė, vėjas, bei geotermija. Manau, kad sąlygiškai pastovūs gamtos ištekliai nėra išnaudojami visu pajėgumu. Daugiau naudodami alternatyviosios energijos ištekslius, saugotume aplinką nuo taršos poveikio, gyventume švaresnėje, sveikesnėje visuomenėje. Sąlygiškai pastovios gamtos išteklių generuojama energija mažina priklausomybę nuo iškasamo kuro kiekio, mažėja co2 emisija, kuri leidžia stabdyti taip vadinamo “šiltnamio efekto” didėjimą.

Energijos naudojimas didėja nuo medžioklės epochos laikų. Didesnis susirūpinimas aplinkos teršimu prasidėjo apie 1980 – uosius metus, kuomet prasidėjo energetinė krizė.

Energijos taupymas ir efektyvus jos išteklių vartojimas, taip pat gamintojų ir vartotojų skatinimas vartoti atsinaujinančiuosius energijos išteklius yra pagrindinis mūsų valstybės energetikos politicos tikslas, apibrėžtas nacionalinėje energetikos strategijoje.

Tyrimo objektas: saulės, vėjo ir geoterminė energijos bei jų panaudojimas visuomenėje.

Tyrimo tikslas: apžvelgti ir išanalizuoti naujausią literatūrą apie saulės, vėjo ir žemės energijas, jų panaudojimą visuomenėje.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (2309 žodžiai)
  • Universitetas
  • Goda
  • Saulės, vėjo ir geoterminės energijos bei jų panaudojimas visuomenėje
    10 - 2 balsai (-ų)
Saulės, vėjo ir geoterminės energijos bei jų panaudojimas visuomenėje. (2012 m. Balandžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/saules-vejo-ir-geotermines-energijos-bei-ju-panaudojimas-visuomeneje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 15 d. 17:50
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo