Šaulių Sąjunga


Nvo. Šaulių Sąjunga“.   Sąjunga yra savanoriška, pilietinės savigynos savaveiksmė visuomenės organizacija. Apie organizaciją. Lietuvos šaulių sąjunga – savanoriška. Tikslai. Sąjunga taikos metu 1 stiprina Lietuvos valstybės nepriklausomybę. Dalyvauja rengiant piliečius visuotiniam pilietiniam ir ginkluotam pasipriešinimui karo grėsmės ir okupacijos atveju. Veikla. Su Lietuvos kariuomene. Nauda visuomenei. Gina piliečius ir tėvynę Jaunimo lavinimas Piliečių įtraukimas į nuolatinę veiklą. Reklama. LSŠ piliečius aktyviai skatina prisidėti prie valstybės gynybinės galios didinimo per socialinius tinklus. Populiarumas. Ši sąjunga apima visą Lietuvą. Finansavimas. Sąjungos gautas lėšas. Taip pat šią organizaciją gali paremti kiekvienas pilietis skirdamas 2 % nuo atlyginimo. Bendradarbiavimas su VĮ. Lietuvos šaulių sąjunga yra pasirašiusi ne vieną bendradarbiavimo sutartį Su Lietuvos kariuomene Su Gen. Su Kultūros ir. Problemos. Per mažas finansavimas Per griežti įstatymai.

Su Lietuvos kariuomene šį sąjunga rengia vasaros stovyklas jaunimui Šaulių komandos dalyvauja Lietuvos kariuomenės rengtose sporto ir šaudymo varžybose. Šauliai dažnai prisideda prie miestų viešosios tvarkos saugojimo bei renginių ir koncertų saugumo. Vykdo karinę valstybės gynimo propagandą visuomenėje Šauliai atlieka ir labdaringas akcijas.

Ši sąjunga apima visą Lietuvą. Rinktinių ir kuopų yra Alytaus apskr., Kauno apskr., Klaipėdos apskr., Marijampolės apskr., Panevėžio apskr., Vilniaus apskr., ir kituose miestuose.

Su Kultūros ir sporto departamentu prie LR Vyriausybės Su Vytauto Didžiojo karo muziejumi Su LLKS ir LKKSS Su Atlanto sutarties Lietuvos bendrija Su LR švietimo ir mokslo ministerija Su Jungtinės Karalystės kariuomenės kadetais Su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu prie Vidaus reikalų ministerijos Su Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centru Trišalė KAM, ŠMM ir LŠS sutartis Su Lietuvos totorių bendruomenių sąjunga Su Lietuvos Vietinės rinktinės karių sąjunga Ir t.t.

  • MS PowerPoint 1004 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (587 žodžiai)
  • Aukse
  • Šaulių Sąjunga
    10 - 10 balsai (-ų)
Šaulių Sąjunga. (2015 m. Spalio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/sauliu-sajunga.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 03 d. 03:37
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo