Sausa oda ir jos priežiūra


Sausos veido odos prieziura vasara skaidres. Sausa oda darbai.

Įvadas. Odos funkcijos ir sandara. Sausa oda. Kada oda tampa sausa? Testas Ar jūsų oda sausa? Kaip prižiūrėti sausą odą? Sausos odos priežiūra skirtingame amžiuje. Priežiūra ryte ir vakare. Naudingi patarimai pavasariui. Svarbiausios priemonės veido odai po vasaros. Sausos odos priežiūra rudenį. Odos priežiūros receptai. Procedūros sausai odai grožio salonuose. Išvados. Literatūros sarašas.

Kiekviena moteris nori būti graži, todėl perka aksesuarus, drabužius, tačiau neretai pamiršta ar tiesiog netinkamai rūpinasi pačiu svarbiausiu aspektu,tai yra savo oda.

Visiems odos tipams reikalinga skirtinga priežiūra. Net žmonės turintys vienodus odos tipus ne visuomet gali rinktis vienodus kosmetikos produktus, ar darytis vienodas grožio procedūras, kadangi odos problemos gali būti skirtingos.

Šiame darbe bus rašoma apie sausą odą, jos priežiūrą, ypatumus. Bus nagrinėjamos su sausa oda susijusios problemos, atsiradimo priežastys, sausos odos priežiūra ne tik namuose, bet ir grožio salonuose.

  • Microsoft Word 137 KB
  • 2014 m.
  • 12 puslapių (2064 žodžiai)
  • Ausra
  • Sausa oda ir jos priežiūra
    10 - 3 balsai (-ų)
Sausa oda ir jos priežiūra. (2014 m. Sausio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/sausa-oda-ir-jos-prieziura.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 30 d. 05:33
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo