Sausa oda. Kosmetologinė priežiūra


Kosmetologinė situacija. Odos sandara ir odos fiziologija. Sausa oda ir jos prieziura. Odos prieziuros planas. Norkos taukai. Sausos odos sandara. Sausa veido oda. Linoline rugstis. Sausos odos tipas. Medicininė odos priežiūros sistema.

Sausa oda. Kosmetologinė priežiūra. Įvadas. Bendroji dalis. Sausa oda, situacija, sunkumai. Darbo naujumas. Medicininė dalis. Teoriniai medicininiai pagrindai. Medicininės sąvokos. Tikroji oda (derma). Jos sandara. Kosmetologinė dalis. „gatineau“ firmos istorija ir tyrinėjimo objektas, siūlomas kosmetologinis sprendimas. Kosmetinių priemonių, skirtų sausai odai charakteristika ir sudėtis. Biologiškai aktyvių medžiagų analizė susijusi su sausa oda. Ausos odos kosmetologinės paslaugos planas. Sausos odos priežiūros programos technologinio proceso schema. Procedūros technologija. Rekomandacijos savarankiškai priežiūrai namuose ir buityje. Išvados. Panaudota literatūra.

Išanalizuoti odos sandarą, bei sausos odos fiziologiją. Parinkti sausos odos procedūrą, ją aprašyti. Parinkti individualios priežiūros liniją sausai odai, bei ją išanalizuoti. Išnagrinėti biologiškai aktyvių medžiagų įeinančių į sausos odos kosmetinius produktus veikimą.

šią temą pasirinkau todėl, kad ši problema aktuli šiandien nėra švelnesnio, prašmatnesnio ir puikenio audinio, kaip graži moters oda . Moters oda estetiniu atžvilgiu yra svarbiausias jos grožio atributas. Puiki ir graži oda gali kompensuoti visus odos trūkumus. Net ir tobuliausia moreris nėra patraukli, jei jos veido oda yra suglebusi, šiurkšti, pleiskanojanti.

Sausa oda - tai dažnai pasitaikantis odos tipas. Oda pasidaro sausa, kai išsiskiria nepakankamai riebalų, o prakaitas nuo paviršiaus išgaruoja per greitai. Sausa paprastai yra subrendusių ir vyresnio amžiaus moterų oda, bet tokia oda gali būti ir jaunų moterų.

Sausos odos riebalinių liaukų veikla yra silpna. Oda ne visuomet išskiria nevienodai riebalų. Tai priklauso nuo amžiaus, maisto, vidaus sekrecijos liaukų veiklos, virškinamojo trakto, gyvenimo bei darbo sąlygų. Visų žmonių riebalų sekrecija nuo pat vaikystės yra mažesnė , kitų - didesnė. Oda netenka riebalų ir nuo netinkamos higieninės priežiūros (pvz. :dažnai prausiama muilu). Taip pat oda sausėja nuo ultra violetinių spindulių poveikio, nuo staigių temperatūros pasikeitimų. Didelę reikšmę odos sausėjimui, riebalų ir prakaito sekrecijaituri psichinė būklė.

Sausa oda yra plona, permatoma, išakyta smulkių porų, dažnai šerpetojanti, dirgli ir greit raustanti. Tokioje. Hormonų antibalansas: estrogenų daugiau, androdenų mažiau. Riebalinės liaukos gamina per ma poros neišsiplėtusios, jokios apelsino žievės nėr gausiai naudoti augalinių aliejų (jojobos, avokado, saulėgrąžų, sojos, migdolų, riešutų (makedonijos, lazdyno), kukurūzų, muskusinės rožės ir norkos (audinės) taukų, banginio taukų, ryklio taukų.

Sausos odos komfortas - linolinė rūgštis, linoleninė rūgštis, omega = riebiosios rūgštys. Aliejai ir ampulės tinka tiek sausai jaunai, tiek sausai vyresnei odai, nėra apsaugos su saulės filtrais.

Sausoje odoje trūksta drėgmės, o drėgmė yra sveikos ir gražios odos pagrindas, deja, mūsų kūnas kiekvieną dieną praranda dalį vandens.

Sveikos odos raginiame sluoksnyje yra 10-20% vandens. Taigi didieji vandens rezervuarai yra dermoje, hipodermoje. Juos kasdien turime papildyti, išgerdami litrus skysčių per parą.

  • Microsoft Word 2038 KB
  • 2010 m.
  • 16 puslapių (3760 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vilmantas
  • Sausa oda. Kosmetologinė priežiūra
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Sausa oda. Kosmetologinė priežiūra. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/sausa-oda-kosmetologine-prieziura.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 15:40
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo