Sausio 13 scenarijus renginio išplėstinis planas


Išplėstinis planas. Tema. Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena. Tikslas. Puoselėti tautinių ir valstybinių švenčių tradicijas. Uždaviniai. Ugdyti moksleivių istorinį mąstymą. Ugdyti teigiamas nuostatas savo valstybės atžvilgiu. Prisiminti žymiausius mūsų valstybės istorijos momentus ir asmenybes. Skatinti moksleivių saviraišką. Metodai. Informaciniai teikiamieji metodai (diskusija, pokalbis, aiškinimas, demonstravimas, konsultavimas) ir kūrybiniai metodai (savarankiškas mokinių darbasForma. Dalyviai. Priemonės. Laukiami rezultatai. Renginio parengimas. Renginio eiga. Renginio analizė.

Priemonės. Mokyklos aktų salė papuošta valstybine ir tautine simbolika, šventiniais akcentais. Širmose eksponuojamos nuotraukos, pasakojančios apie sausio 13-osios įvykius.

teigiamas emocinis laukas, ugdantis pasididžiavimą savo valstybe, emocinį Lietuvos valstybės istorijos išgyvenimą;

Dar prieš Naujuosius metus pirmų klasių gimnazistus kviečiame dalyvauti Gedimino pilies maketo konkurse. Kitus raginame laisvalaikio minutę skirti teminio piešinio ar kūrybingo darbelio paruošimui. Mokyklos choristai, kartu su muzikos mokytoja repetuoja dainas apie tėvynę, kurias atliks renginio metu. Su ketvirtos klasės (4F) gimnazistais aptariame renginio tikslą, montažo eigą, salės paruošimą, svečių pakvietimą Darbai buvo paskirstyti pagal mokinių sugebėjimus. Dalis klasės merginų buvo atsakingos už informacinio plakato apie 1991 m. sausio 13 d. įvykius pristatymą mokyklos bendruomenei, klasės vaikinai (t.y. 7 moksleiviai) noriai sutiko būti atsakingais už muziką, apšvietimą bei salės paruošimą (kėdžių sunešiojimą). Išrinkome iš klasės 7 merginas, kurios bus skaitovėmis ir ves visą renginį. Jų pagrindinis darbas buvo sukurti renginio scenarijų, t.y. atrinkti eiles, surasti tikslius faktus. Tad joms teko konsultuotis su istorijos ir lietuvių kalbos mokytojomis.

Grįžę po kalėdinių atostogų kimbame į veiklą. Galutinai užbaigiame informacinį plakatą ir jį patalpiname mokyklos stende. Fojė organizuojama gražiausių piešinėlių, darbelių, Gedimino pilies maketų paroda. Susisiekiame su sausio 13-osios dalyviu, Drąsučiu Savicku ir patiksliname renginio laiką. Renginys įvyko sausio 11 – ąją aštuntą valandą ryto. Kadangi gimnazija taip pat prisidėjo prie sausio 13-osios akcijos, kurios metu kiekviename gimnazijos lange buvo uždegta po žvakutę.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2016 m.
  • 8 puslapiai (1357 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Rita
  • Sausio 13 scenarijus renginio išplėstinis planas
    10 - 5 balsai (-ų)
Sausio 13 scenarijus renginio išplėstinis planas. (2015 m. Sausio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/sausio-13-scenarijus-renginio-isplestinis-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 00:13
×