Sauskelnės


Sauskelnės. Potenciali tikslinė rinka. Vartotojų rinkos segmentai. Pelningiausias segmentas. Konkurentai. Vartojimo intensyvumas. Reguliarus/banguojantis. Vartojimą skatinantys impulsai. Realios kategorijos kainų ribos, psichologinės vartotojų kainų ribos. Reguliarus kainų lygis – patraukliausias ir priimtiniausias. Priimtiniausia akcinė kaina. Reklamos/ akcijos arba kiti pardavimų skatinimo būdai įtakojantys vartotoją pirkti. Eterio tarša kategorijoje.

Psichografinis segmentavimas - taikant šį segmentavimo būdą, galime teigti, kad dažniausiai sauskelnes perka žmonės, kurie rūpinasi savo vaiko sveikata bei gerove. Vartotojo elgsena - galime teigti, kad sauskelnes dažniausiai perka žmonės, kurie turi šiokias tokias pajamas rūpinasi produkto kokybe, ir savo vaiko ar globotinio sveikata. Dažniausiai jie turi motyvą, o šiuo atveju motyvas sveikata ir panašiai, tai priveda prie to, kad jiems nėra svarbi produkto kaina.

Pelningiausi segmentai yra psichografinis ir vartotojo elgsena, kadangi, šiems segmentams priklauso žmonės kurie yra susirūpinę produkto kokybe, vaiko sveikata. Tokie žmonės dažnai negaili pinigų ir yra pasiryžę mokėti daugiau ir rinktis brangesnes bei kokybiškesnes sauskelnes.

Sauskelnių vartojimo intensyvumas yra reguliarus. Labiausiai sauskelnių ir kitų panašių produktų vartojimą įtakoja tokie veiksniai kaip: akcijos, reklama, naujo gaminio sukūrimas, nauja pakuotė. Lietuvoje sauskelnių vartojimui turi įtakos akcijos, reklama taip pat vartotojai atkreipia dėmesį į naujus gaminius. Didžiausią įtaką sauskelnių pirkimui daro akcijos.

Vartojimą skatinantys impulsai: vaiko sveikata reklama kaina kitų žmonių įtaka patogumas. Pagal mūsų atliktą tyrimą labiausiai skatinantys impulsai kurie įtakojo mūsų korespondentus kitų žmonių įtaka ir reklama. Vartotojai domisi tokiomis prekėmis kuriuos kuo geriau apsaugos jų kūdikį.  .

Atlikus apklausa internetu buvo nustatyta, jog 45,5% korespondentų teigė, kad per mėnesį sauskelnėms išleidžia nuo 50 iki 100 litų, o 27,3% nuo 150 iki 200 litų.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 2758 KB
  • 2014 m.
  • 15 puslapių (612 žodžiai)
  • Rokas
  • Sauskelnės
    10 - 3 balsai (-ų)
Sauskelnės. (2014 m. Gruodžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/sauskelnes.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 16:02
×