Savaeigių kranų parinkimas


Statybos procesų technologija. Savaeigių kranų parinkimas. Parenkant savaeigį kraną, jam privalo galioti trys nelygybės. Kėlimo galios QR nustatymas. Kablio pakėlimo aukščio HR nustatymas. Krano strėlės siekio Lr nustatymas. Ką daryti nustačius QHL ? Kaip naudotis kranų techninių charakteristikų grafikais ? Patikrinimas 1 (PAT1). Patikrinimas 2 (PAT2). Ir galiausiai.


Parenkant savaeigį kraną, jam privalo galioti trys nelygybės:.

Qk >= QR – didžiausia reikalinga kėlimo galia; 2) Hk >= HR – didžiausias reikalingas kablio pakėlimo aukštis; 3) Lk >= LR – reikalingas strėlės siekis. Visos šios trys nelygybės turi galioti vienu metu, tik tada kranas bus pasirinktas teisingas. Jeigu visos nelygybės tenkinamos, reiškia, kad kranas pagal savo technines charakteristikas gali atlikti mums reikalingą darbą.

Strėlės siekis – tai horizontali strėlės projekcija. Matuojamas metrais. LR – neskaičiuojama! Jis nustatomas iš mastelinio brėžinio. Nubraižoma paprasčiausia technologinė schema: krano stovėjimo vieta, elemento montavimo vieta ir elemento sandėliavimo vieta. Tada liniuotės pagalba nustatomas reikalingi siekiai – montavimo (Lm) ir sandėliavimo (Ls). LR yra didesnė reikšmė iš montavimo ir sandėliavimo gautų rezultatų palyginimo.

Pirmasis žingsnis - einame į 31-ą metodinį kabinetą ir atsiverčiame „Kranų žinyną“. Žiūrime jų technines charakteristikas, kurios gali būti aprašytos skaičiais arba grafikais.

Atsiverčiame bet kokį kraną ir tikriname tą vietą, kur mums reikiama Q reikšmė susikerta su kreive. 2) Vedame statmenį žemyn ir tikriname L. 3) Jeigu L atitinka reikiamą sąlygą (ne mažiau mūsų prieš tai gautos L), tai pratęsiame statmenį į viršų, kol šis susikirs su kita kreive.

  • MS PowerPoint 3333 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (1032 žodžiai)
  • Universitetas
  • Deividas
  • Savaeigių kranų parinkimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Savaeigių kranų parinkimas. (2021 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/savaeigiu-kranu-parinkimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 00:46
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo