Savanorystė LSMU klinikose


Pagrindinės savanorio veiklos klinikose yra. Išvardinkite 2 Kauno klinikų skyrius, kuriuose galima savanoriauti. Kelintus metus veikia savanorystė Kauno klinikose? Ką gali gauti iš savanorystės? Kas gali tapti savanoriu? Savanoriauti galima ne tik sveikatos srityje. Kokių dar sričių žinote? Ar galima vadinti savanorystę altruizmu? Savanoriu laikomas tas žmogus, kuris. Tarptautinė savanorystės diena. Ką daryti pasiklydus Kauno klinikų tuneliuose?


SAVANORYSTĖ - altruistinė veikla, dalies savo laiko, energijos, žinių ir asmeninės patirties atidavimas dirbant visuomenei naudingą darbą, negaunant už tai jokio piniginio atlygio.

Savanoriška veikla gali būti : Sveikatos priežiūros (pvz. slaugimas, ligonių lankymas); Psichologinė pagalba (pvz. neatlygintinas darbas psichologinės pagalbos linijose); Aplinkos tvarkymas; Švietimo veikla; Pagalba rengiant kultūros, sporto ir laisvalaikio renginius.

Savanoriška veikla gali užsiimti bet kurie asmenys, nepaisant jų lyties, seksualinės orientacijos, rasės, tautybės, kalbos, pilietybės ir socialinės padėties, tikėjimo, kadangi Lietuvoje draudžiama bet kokio pobūdžio diskriminacija.

Dantų ir žandikaulių ortopedijos; Kardiologijos; Onkologijos ir hematologijos; Radiologijos; Širdies, krūtinės ir kraujagyslių; Urologijos; Kraujo centre; Skubiosios medicinos; Vaikų, naujagimių ligų, reabilitacijos.

Pagalba ir bendravimas su medicinos personalu, pacientais ir jų artimaisiais; Lydinčio asmens funkcija (padėjimas susiorientuoti ligoninės tuneliuose ir t.t.); Kurjeris - palydovas (transportavimas į ir iš reanimacijos, operacinės, procedūrų ir kt. tyrimų).

Gabenami tyrimai, dokumentai, pacientai, maistas į skyrius; Nėra mobiliojo ryšio, įrengti specialūs pagalbos mygtukai – juos paspaudus galite sulaukti pagalbos. „Surišti“ su apsaugos postu. Jie mato, kam ir kur reikia pagalbos. Būna dramatiškų vaizdų; Spėjama, kad vienu metu tuneliuose būna apie keli šimtai žmonių, per dieną praeina apie 1 tūkst., o kasdien darbuotojų būna per 6-7tūkst.

  • MS PowerPoint 3427 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 41 puslapis (801 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Fausta
  • Savanorystė LSMU klinikose
    10 - 2 balsai (-ų)
Savanorystė LSMU klinikose. (2020 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/savanoryste-lsmu-klinikose.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 30 d. 03:51
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo