Savęs įsivertinimo būdai


Įsivertinimo būdai. Parašyk sau pažymį. Veideli, pasakyk. Šypsenėlės. Šviesoforas. „Iškalbingas nykštys“. Šiandien pamokoje išmokau. Komplimentas draugui. Ž – S - N. Įsivertinu. “Trys viename”. Užrašykite savo pajautas. Nebaigti sakiniai (i). Nebaigti sakiniai (ii). –. Penkiaeilio metodas. Vaidmenų žaidimas. “Esu valdovas”. Testo į(si)vertinimas. Saldžioji refleksija. Taikinys. Pyrago dalijimas. Savęs ir kitų grupės narių vertinimas. Taškų pasidalijimas. Svarstyklės.


Šiandien man nesisekė. Buvau neatidus pamokoje ir nesistengiau. Turėjau ne visas reikalingas priemones. Neatlikau namų darbų.

Šiandien man šiek tiek nesisekė. Buvau nelabai atidus ir aktyvus pamokoje. Turėjau ne visas reikalingas priemones. Prastai atlikau namų darbus.

Šiandien man puikiai sekėsi. Buvau atidus ir aktyvus pamokoje. Turėjau visas reikalingas priemones. Atlikau namų darbus.

Ką darysiu, kad re- zultatas būtų geres- nis?

Pasirinkto mokinio darbą į(si)vertina: pats mokinys, kitas mokinys ir mokytojas.

Užrašykite savo pajautas:   Dabar jaučiu Norėčiau, kad galėčiau Ši pamoka buvo Noriu daugiau sužinoti.

Sukurkite penkiaeilį apie šią pamoką: 1 daiktavardis 2 būdvardžiai 3 veiksmažodžiai 4 žodžiai, atskleidžiantys temos esmę 1 daiktavardis, sinonimiškas pirmajam.

Pateikiama trumpa užduotis, susijusi su pamokos uždaviniu. Supažindinama su užduoties vertinimo kriterijais ir taškais. Mokiniai, atlikę užduotį, palygina savo atsakymus su mokytojos ir save įvertina pažymėdami „taikinyje“:.

Prizai: Atleidimas nuo vieno namų darbo; Dešimtukas; Atleidimas nuo vieno kontrolinio darbo; Galimybė per pamoką žaisti mokomuosius lietuvių kalbos žaidimus kompiuteriu; Panaikinami susikaupę minusai už vienos rūšies veiklą; Išleidimas iš pamokos į biblioteką arba skaityklą paskaityti žurnalų, laikraščių; Galimybė atsisakyti vieno pažymio, kuris dar neįrašytas. „Bausmės“: Papildomas darbas (susijęs su tema); Perskaityti nurodytą knygą; Sukurti rašinį apie elgesį; Sukurti stendą nurodyta tema; Neplanuotas atsakinėjimas pamokoje ir įvertinimas už atsakymus; Palikimas po pamokų ir papildomų darbų skyrimas; Penkis kartus perrašyti mokinio taisykles; Prarasta viena galimybė „pasigerinti“ pažymį už artimiausią darbo įvertinimą; Išmokti atmintinai nurodytą eilėraštį.

  • MS PowerPoint 1738 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 28 puslapiai (1129 žodžiai)
  • Mokykla
  • Andžej
  • Savęs įsivertinimo būdai
    10 - 3 balsai (-ų)
Savęs įsivertinimo būdai. (2017 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/saves-isivertinimo-budai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 12:08
×