Savęs kaip asmenybės analizė versle


Įvadas. Teorijos Dėstymas. Rezultatų Aptarimas, Jų Analizė. Palinkėjimas/ Išvados. Literatūra.


Aš, kaip ir kiti žmonės jau daugelį metų siekiu pažinti bei suvokti save. Pripažįstu, kad tai yra vienas iš sudėtingesnių darbų, kuris reikalauja daug pastangų bei kantrybės. Dabar studijuojant I kurse atsirado galimybę pažinti kuo geriau pažinti save, bet ir suprasti kitus žmones bei išmokti prie jų prisitaikyti kadangi kiekvienas esame skirtingas. Prasidėjus antram moduliui mano tvarkaraštyje atsirado paskaita – psichologija, tiesa pasakius nelabai apsidžiaugiau, nes man tai atskira planeta, kurioje aš nieko nesuprantu, o suprasti bus labai sunku, kadangi tai yra sudėtingas dalykas ir nevisiems lemta tai perprasti. Tačiau kaip sakoma ,, Nespręsk apie knygą pagal viršelį’’, šitas posakis pasitvirtino pabuvus pirmose psichologijos paskaitose. Jau pirmomis modulio išgirdome apie šį darbą, kuri aš dabar ir rašau ir iškarto I galvą atėjo mintis - ,, Kaip aš parašysiu savianalize, jeigu aš pati saves nepažįstu?!’’ Man visai negėda ir nesunku pripažinti, kad šį darbą pradėjau rašyti likus vos savaitei iki jo atidavimo, nors dėstytoja ragino pradėti ji jau senai, bet aš taip jo bijojau, kad vis neprisiversdavau jo pradėti.

Baigus vidurinę mokykla įstojau i Vilniaus Kolegiją, Verslo Vadybos fakultetą studijuoti viešbučių ir restoranų vadybą. Tas laikotarpis, kuris buvo duotas pildyti paraiškas į aukštąsias man buvo vienas iš sunkiausių, kadangi aš net neįsivaizdavau ką aš noriu studijuoti ir ką noriu veikti ateityje. Nuo mažens mėgau gaminti, bet gyliai širdyje aš jaučiau, kad nenoriu visą dieną praleisti virtuvėje, tada ir atradau šią studijų krypti. Iki pat rugsėjo mėnesio aš taip bijojau, kad nepatiks, kad nepajėgsiu, kad bus per sunku. Labai bijojau naujos aplinkos ir naujų žmonių, kad nepritapsiu, kadangi esu labai uždaras žmogus, kuriam nelabai sekasi bendrauti. Šiuo metu esu labai patenkinta, ką studijuoju ir labai džiaugiuosi, kad įstojau būtent ten, tačiau dažnai vis dar nerimauju dėl to, nes mano profesijos darbas yra svetingumo sektorius, tai reiškia reikės daug bendrauti su žmonėmis, kaip ir minėjau tai nėra stipri mano savybė. Labai džiaugiuosi, kad per psichologijos paskaitas teko daug sužinoti apie save ir tam tikras subtilybes, kurios man padės suprasti viską kas vyksta manyje ir aplinkui mane.

  • Microsoft Word 70 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (3882 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gerda
  • Savęs kaip asmenybės analizė versle
    10 - 5 balsai (-ų)
Savęs kaip asmenybės analizė versle. (2016 m. Balandžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/saves-kaip-asmenybes-analize-versle.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 21:16
×