Savęs, kaip asmenybės, analizė verslo aplinkoje psichologija


Savęs , kaip asmenybės , analizė verslo aplinkoje.

Kiekvienas žmogus, visų pirma, yra asmenybė. Nuo joje glūdinčių silpnųjų, o labiausiai, stipriųjų savybių priklauso paties žmogaus kuriamas gyvenimo kelias. Juk iš tikrųjų mūsų pasaulis yra toks „margas“. Vieni dievina meną (muziką, dailę, šokius), kiti mediciną, treti savo gyvenimą kuria dirbdami apsaugos sferoje... Žinoma, čia paminėjome tik keletą aspektų, bet kiekvienas mes pasirenkame tai, kas mums tinka labiausiai. Tai ir yra asmenybės paslaptis.

Aš save atradau verslo aplinkoje. Pagal temperamento tipą esu cholerikė, o šio tipo žmonės ir pasižymi lyderio savybe. Jau būdama maža visada norėdavau, kad bet kokioje situacijoje būtų tik mano tiesa. Esu linkusi vadovauti, turiu greitą reakciją, visada iškilus sunkumams nesitraukiu atgal, o juos įveikiu. Juk lyderiai visada žengia į priekį, o ne atgal. Žinoma, yra ir minusų. Kartais turiu save valdyti konfliktinėse situacijose, mokėti nusileisti ir leisti kitam pasijusti teisingu. Būtent todėl kiekvienam ir yra svarbu pažinti save.

Dažniausiai su manimi bendraujantys žmonės turi mokėti viską išsakyti tiksliai, aiškiai, neparodyti, kad yra nepasitikintys savimi, stengtis neprieštarauti. Neveltui mano senzityvumo lygis yra labai aukštas, nes jautriai reaguoju į aplinką bei jos dirgiklius.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (772 žodžiai)
  • Marina
  • Savęs, kaip asmenybės, analizė verslo aplinkoje psichologija
    10 - 6 balsai (-ų)
Savęs, kaip asmenybės, analizė verslo aplinkoje psichologija. (2015 m. Lapkričio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/saves-kaip-asmenybes-analize-verslo-aplinkoje-psichologija.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 14 d. 22:52
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo