Savęs, kaip asmenybės, analizė verslo aplinkoje


Saves analizavimas testai. Zmogus verslo aplinkoje. Savianalize verslo aplinkoje. Kaip analizuoti save. Savianalize, saves vertinimas. Saves kaip asmenybės vertinimas verslo aplinkoje. Saves analize psichologija. Analize saves. Saves aprasymas. Analizė apie save.

Savęs, kaip asmenybės, analizė verslo aplinkoje

Mano dalykinio bendravimo stilius, pagal testus, yra betarpiškas ir priklausomas. Darbe, bendraujant su kolegomis ir klientais, visu pirma jie man visi žmonės, ne vien tik dalykinio bendravimo partneriai. Aišku, su vadovais tas bendravimas jau kitoks. Ten jau nėra vietos jausmams, vien tik reikalai ir problemų sprendimai. Mūsų direktorė yra labai reiklią ir griežtą. Bendraujant su žmonėmis ir darbe ir asmeniniam gyvenime stengiuosi visada būti sąžininga, nuoširdi, draugiška. To paties laukiu ir iš kitų, bet ne visada sulaukiu. Kartais, nuo to savo geranoriškumo nukenčiu.

Žmogui reikia retkarčiais atidžiai pasižiūrinti į savo gyvenimą. Be šito negali kaip reikiant augti asmenybė. L. Tolstojus kartą pasakė apie save: „Nuolatos labai rimtai dirba mintys: tikrinu save, ar taip gyvenu...“.Tikrinti save niekada nevėlu ir visada naudinga. Niekada žmogus neranda tie savo trūkumų, kaip analizuodamas save, o šitai, protingai žiūrint, padidina jo jėgas.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2013 m.
  • 4 puslapiai (1105 žodžiai)
  • Ernesta
  • Savęs, kaip asmenybės, analizė verslo aplinkoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Savęs, kaip asmenybės, analizė verslo aplinkoje. (2013 m. Vasario 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/saves-kaip-asmenybes-analize-verslo-aplinkoje.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 02 d. 08:56
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo