Savianalizė (4)


Įvadas. Savianalizės tikslas - gebėti taikyti įgytas žinias savistabai, saviraiškai, savikontrolei. Darbo uždaviniai. Analizė. Iš kur aš? Koks aš esu?Aprašymas. Ko aš siekiu? Mano poreikiai, motyvai ir emocijos. Aš ir kiti. Ką aš norėčiau pakeisti? Apibendrinimas.


Aš esu kilęs iš Žemaitijos, jeigu tiksliau iš Kretingos rajono. Turiu vyresnį brolį, kuriam yra 22 metai. Vaikystėje nuolat pešdavomės, nes jis yra karštakošis, nemokėdavo pralaimėti. Man atmintyje yra išlikęs toks įvykis, kai žaidėme šaškėmis – aš prieš jį laimėjau, tada jis mane apmėtė šaškių figūrėlėmis, buvo labai juokinga. Mano šeima yra draugiška ir nuoširdi. Visi trys gerai sutariame, jeigu reikia kokios nors pagalbos vieni kitiems skubame padėti.

Mano tėvas mirė, kai man buvo septyneri metai, todėl mama mane su broliu užaugino viena. Apie tėvą prisiminimų neturiu, nes jis su mumis negyveno ir buvo atsiskyręs. Mama taip pat nebendravo, nes net nežinojo, kur jis gyveno ir ką veikė.

Aš esu linksmas, draugiškas ir nuoširdus žmogus. Į gyvenimą žiūriu tokį, kokį jį matau, esu realistas. Aš viską suvokiu taip kaip yra, nesu pasipūtes, ar arogantiškas, kaip daug kam atrodo. Kartais jaučiuosi geresnis už vienus, bet prastesnis už kitus. Mėgstu bendrauti su žmonėmis, esu gan savyje užsidaręs, nekenčiu kitiems pasakoti savo bėdas, apie savo šeima, ypač tėvą, nes tada manęs žmonės ima gailėtis, nors to nereikėtų daryti. Nesakau visiems, ką apie juos manau, kartais geriau savo nuomonę pasilaikyti sau, nes tai gali supykdytį daug žmonių. Draugų neturiu, kuriems galėčiau išpasakoti savo paslaptis. Gerai sutariu tik su vienu iš savo kursiokų. Esu „šalto proto ir mane palaužti labai sunku, nes neturių jausmų. Netikiu tokiais dalykais kaip meilė ir atsitiktinumas, todėl dažniausiai neparodau jausmų.

Esu ramaus būdo, nes nemėgstu dėmesio viešumoje. Esu labai principingas, dėl to neturių tikrų draugų ir daug žmonių manęs nemėgsta, ypač iš tų laikų, kai mokiausi Kretingos rajone. Labai gerai moku pykti ir ilgai nekalbėti, nors ir tas žmogus nieko blogo nepadaro. Mane labiausiai suerzina smulkmenos, o ne konkretūs įžeidimai. Mane svetimi žmonės negali išvesti iš kantrybės, tai neįmanoma, bet brolis sugeba tai padaryti per akimirką, nes jis mane geriausiai pažįsta.

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1851 žodžiai)
  • Kolegija
  • Artošis777
  • Savianalizė (4)
    10 - 2 balsai (-ų)
Savianalizė (4). (2017 m. Gruodžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/savianalize-4.html Peržiūrėta 2019 m. Kovo 26 d. 23:15
×