Savianalizė asmenybės analizė


Savianalize pavyzdys. Asmenybės savianalizė. Savianalizes pavyzdziai. Savianalizės pavyzdys. Saves kaip asmenybes analize verslo aplinkoje. Verslumo savianalize. Asmenybės tipo analizės metodai. Savianalize koks as esu verslo aplinkoje. Savianalize psichologija. Psichologija savianalize.

Savęs analizė.

Manau mano asmenybės tipas yra akivaizdus ir man, ir aplinkiniams. Esu visiškas ekstravertas. Aktyviai domiuosi mane supančiais žmonėmis ir reiškiniais. Taip pat esu atviras naujoms pažintims. Gal todėl ir nebūtų įmanoma suskaičiuoti visų mano gyvenime buvusių draugų. Mėgstu bendrauti, dalyvauti įvairiuose renginiuose ir vakarėliuose. Triukšmas manęs niekuomet netrikdo, priešingai, kai esu apsuptas žmonių jaučiuosi esantis savo vietoje. Niekuomet nejaučiu monotonijos. Net ir pačiuose paprasčiausiuose dalykuose moku įžvelgti kažką ypatingo. Visada susigalvoju ką turėčiau veikti, nes labai branginu savo laiką ir nešvaistau jo veltui. Aktyviai priimu naują informaciją. Net pats kartais stebiuosi kaip man gali būti įdomu tiek daug skirtingų dalykų. Stengiuosi visur suspėti ir visur pabuvoti, nes laiko tiek mažai, o veikla niekuomet neišsisemia.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (626 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mantas
  • Savianalizė asmenybės analizė
    9.3 - 4 balsai (-ų)
Savianalizė asmenybės analizė. (2012 m. Gruodžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/savianalize-asmenybes-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 01 d. 23:07
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo