Savianalizė Psichologijos projektas


Įvadas. Dalis. Asmenybės savybės. Temperamento tipas. Ką namo piešinys pasako apie mūsų asmenybę? Kaip jūs bendraujate? Kaip gerai save vertinate? Intravertas ir ekstravertas. Ar sugebate valdyti savo pyktį? Dalis. Ko tikitės iš savo gyvenimo? Išvados. Literatūra.

Darbo struktūra: Projektinį darbą sudaro dvi dalys. Pirmoje dalyje yra analizavimas ir apibūdinimas savęs, remiantis atliktais testų rezultatais. Antroje dalyje pateikta savianalizė iš pasirenkamų temų. Mano analizuojama tema „Ko tikitės iš gyvenimo?“.

Atlikus asmenybės savybės testą, pirmajame punkte surinkau 8 taškus, o tai reiškia, kad esu linkusi bendrauti, geraširdiška, atvira ir nuoširdi. Antrajame šio testo punkte taip pat surinkau 8 taškus, sužinojau, kad esu lakios vaizduoties ir man būdingas aukštas kūrybinis potencialas. Susumavus trečios punkto taškus, rezultatas buvo 6. Tai parodo, kad esu jautri ir nepastovios nuotaikos. Ketvirto punkto rezultatas buvo 7. Iš šio punkto sužinojau, kad man būdingas apdairumas, įžvalgumas, realus įvykių ir aplinkinių žmonių vertinimas. Penktajame šio testo punkte surinkau 9 taškus, tai reiškia, kad esu kryptinga, sugebanti kontroliuoti savo emocijas ir elgesį, asmenybė. Laikausi visuomenėje egzistuojančių elgesio taisyklių.

Sutinku su visais šio testo teiginiais, nes visi tiksliai apibūdina mano asmenybės savybes. Mėstu atvirai bendrauti su aplinkiniais, taip pat svarbu, kad jie būtų atviri su manimi. Esu linkusi visiems ir visada padėti. Kartais pamirštu net savo darbus, kad galėčiau padėti svarbiam žmogui. Taip pat esu lakios vaizduotės, dažnai iš draugų išgirstu: „- Bet kokia tavo fantazija.“ Taip yra todėl, kad visada paprastą situaciją moku paversti linksma ir įdomia. Dėl šios savybės, būdama maža svajojau būti aktore, tačiau laikui bėgant svajonės keitėsi. Esu iš tiesų emociškai nepastovi, jautri, tačiau visada sugebanti kontroliuoti savo emocijas. Dažnai vieną minutę būnu linksma, juokauju, o kitą pikta. Taip yra todėl, kad visada sureikšminu kitų žmonių žodžius ir veiksmus. Mėgstu vertinti kitus žmones, jų veiksmus. Dažnai nepažindama kito žmogaus iš elgesio galiu spėti koks jis yra ir tai pasiteisina jį pažinus.

Daugelis iš šių teiginių apie cholerika, apibūdina mane. Esu energinga, aktyvi, niekada nenustygstanti vietoje. Visada kalbu garsiai, kad ir kaip besistengčiau kalbėti tyliau, niekada nepavyksta. Visiškai sutinku su teiginiu, jog esu greitai užsiplieskianti. Iš tiesų, esu kaip „degtukas“.

  • Microsoft Word 51 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (2533 žodžiai)
  • Kolegija
  • Deimante
  • Savianalizė Psichologijos projektas
    10 - 9 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Savianalizė Psichologijos projektas. (2015 m. Kovo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/savianalize-psichologijos-projektas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 12 d. 23:21
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo