Savianalizė Savęs link


Savarankiško darbo užduotis. Savarankiškas darbas – savianalizė „Savęs link“. Tikslas – gebėti taikyti įgytas žinias savistabai, saviraiškai, savikontrolei. Įvadas. Iš kur aš esu? Koks aš esu žmogus? Tarpininkas. Problemos. Negalime reikalauti. Rekomenduojamos veiklos sritys. Ko aš siekiu? Mano poreikiai ir motyvai. Kaip man sekasi bendrauti su kitais? Ką aš norėčiau pakeisti savyje?

Norint gyventi prasmingai, turiningai, reikia pažinti save. Yra žmonių, kurie neįsigilina į savo mintis, nesistengia suprasti, ko jie iš tiesų nori iš gyvenimo. Savęs pažinimas yra svarbus asmenybei norint augti ir tobulėti. Daugelis žmonių nemokėtų apibūdinti savęs, savo charakterio, savo asmenybės tipo. Aš manau, kad savęs iki šios vis dar nepažįstu tiek, kiek derėtų. Taigi, norint pažinti save, pirmiausia reikia turėti bent elementarių psichologijos žinių. Žmogus atspindi jį supantį pasaulį, naudodamasis tokiais psichiniais procesais, kaip jutimas, suvokimas, mąstymas, atmintis, vaizduotė. Mums kiekvienam labai svarbu išsiaiškinti tų psichinių reiškinių ypatumus.

Tikslas: gebėti taikyti įgytas žinias savistabai, saviraiškai, savikontrolei.

Uždaviniai:

1. Aprašyti, iš kur aš esu;

2. Aprašyti, koks aš esu žmogus;

3. Aprašyti, ko aš siekiu;

4. Aprašyti, savo poreikius, motyvus,emocijas;

5. Aprašyti, kaip man sekasi bendrauti su kitais;

6. Aprašyti, ką aš norėčiau pakeisti savyje.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2014 m.
  • 10 puslapių (2708 žodžiai)
  • Sigita
  • Savianalizė Savęs link
    8.2 - 5 balsai (-ų)
Savianalizė Savęs link. (2014 m. Gruodžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/savianalize-saves-link.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 14 d. 23:19
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo