Savianalizė. Savęs pažinimas


Saves pazinimas psichologija. Savianalize psichologijos. Referatas apie save. Savianalize referatas. Savianalizes rasymas. Psichologijos savianalize. Kas yra savianalize. Savianalize psichologija. Referatai apie save. Pedagogines praktikos savianalize.

Savianalizė yra atliekama tam, kad galėtume geriau save pažinti. Dažnai sužinome apie save naujų dalykų ir tai mums padeda geriau pažinti save. Rašant šią savianalizę sužinojau daug įdomių dalykų apie save, sugebėjau geriau save pažinti ir išanalizuoti savo elgesį tam tikrose situacijose. Tai buvo tikrai naudinga patirtis ir informacija.

Kartais uždavus man klausima, kas aš tokia(sangvinikas, cholerikas ir pan. ) nežinodavau, ką atsakyti, tad buvau laimiga galėdama šiek tiek labiau suprasti apie save ir kas per paukštis esu . Taigi internete susiradau puslapį, kuriame galima išsiradusi kiekvieno apibūdinimą, lengvai galėjau pastebėti, man labiausiai tinkamą. Taigi sangvinikas- labai energingas, emocijos kyla labai greitai ir išoriškai parodomos, nepastovus, ilgai nelaiko tos skriaudos, paviršutiniškas, neįsigilina į savo darbą, būdinga nuotaikų kaita, dėmesys savo išorei, be problemų užmezga naujus santykius, linksmas, draugiškas, kupinas idėjų, optimistas, dėmesys į vidinį pasaulį minimalus, begalo išsiblaškęs, nepakenčia pastovumo ir monotoniškumo, reikia naujovių, išbandymų, svarbu komplimentai, gerai sugyvena su kitais, linkęs padėti, negali pakęsti vienatvės. Daugmaž viskas yra taikoma ir man, kas pasakyta apie šį temperamento tipą, tačiau punktas, kad dėmesys į vidinį pasaulį yra minimalus, man labai nepatinka. Kadangi, stengiuosi būti pati sau psichologė. Dažnai išsinarplioju įvykius, kurie mane privedė prie vienokios ar kitokios įvykių baigties. Taip pat dažnai, savo patirtį, turiu omeny, vidinę savo būseną, stengiuosi pastebėti draugų rate. Ir jei matau, kad kažkam yra blogai dėl vienokios ar kitokios priežasties su kuria buvau pati susidurusi, greit randu, savo darytų veiksmų eigą galvoje, ir siūlau padėti paklausius mano patarimo ar bent jau atsižvelgiant į jį. Taip pat nepasakyčiau, kad man reiktų daug komplimentų. Man geriau pačiai juos sakyti, nei girdėti. Dažnai netaip suprantu komplimentus kaip derėtų, ir jie kartais gali būti mano nuotaikos pasikeitimo priežastimi. Kadangi esu ganėtinai savikritiška, ir tikrai turiu kompleksų, kuriuos laikui bėgant baigiu prarasti, tačiau visvien, komplimentai neretai primena apie mano minusus, kurių komplimentų sakytojai gal net nepastebi. O dėl nepastovumo ir negalėjimo monotoniškai gyventi, tai gryna tiesa. Linkusi daryti net ir sudėtingesnius darbus, kad tik nereiktų vieno ir to paties daryti daugiau nei 10 kartų.

Kaip ir kiekvienas žmogus turiu daug poreikių.

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2011 m.
  • 3 puslapiai (1157 žodžiai)
  • Aiste
  • Savianalizė. Savęs pažinimas
    8.8 - 4 balsai (-ų)
Savianalizė. Savęs pažinimas. (2011 m. Vasario 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/savianalize-saves-pazinimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 25 d. 19:21
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo