Savianalizė


Savianalizes testas. Savianalizės testai. Cholerikas testas. Asmenybes tipo testas cholerikas. Testai savianalizei. Zmogaus savianalize. Testas cholerikas. Savianalizė rašto darbas. Asmenybės tipai testas cholerikas. Žmogaus tipo testai.

Savianalizė. Kiekvienas žmogus turi savo individualių savybių, charakterio bruožų, kurių net pats kartais nežino. Visa tai jis gali labai lengvai išsiaiškinti psichologinių testų pagalba. Dauguma testų yra sudaryti naudojantis ilgamete praktika, ir jų tesingumas apytiksliai yra 85% ir daugiau.

Kiekvienas žmogus turi savo individualių savybių, charakterio bruožų, kurių net pats kartais nežino.

Paskaitų metu man teko atlikti keleta testų ir pačiam įsitikinti, kad kai kurie testai ištikrųjų kartais gali klysti.

Atliekant aizeneko asmenybės nustatymo testą, aš buvau labai nustebęs, kad pagal asmenybės tipą (melancholikas, cholerikas, flegmatikas, sangvinikas) nustačiau, kad esu cholerikas. Cholerikas – nenustygstantis vietoje, agresyvus, inpulsyvus, aktyvus, optimistiškas it T. Žmogus. Mano manymu tai truputėli neatitinka mano asmenybės. Aš save labiau piskirčiau melancholikui, nes tai ramesni santūresni žmonės. Nors galima sakyti, kad kartais tampu ir truputi choleriškas. Nors tokie protrūkiai manyčiau yra būdingi kiekvienam iš kantybės išvestam žmogui.

Gal geriausia mane apibūdino m. Briks testas. Šis testas nustato koks yra žmogus: sprendžiantčio tipo (i) ar priimančio tipo (p). Šio testo pagalba sužinoję kito asmens tipą galime geriau suprasti, kaip bendrauti su tokiu žmogumi, kad išvengti konfliktų. Taigi šio testo pagalba sužinojau, kad esu sprendžiančio tipo žmogus. Trumpiau tariant esu introvertas. Tai – užsidaręs, ryšiai riboti, interesai pasižymi gilumu, kaupiantis energiją žmogus. Energiją ima iš savęs, o ne iš išorinio pasaulio, pirma galvoja, o paskui pasako.

Be to pagal m. Briks žmonės gali būti sensorinio tipo (s), intuityvaus tipo (n), mąstančio tipo (t), jaučiančio tipo (f) ir priimančio tipo (p).

Sprendžiančio tipo žmogus į laiką žiūri kaip į vienetą. Yra visa eilė kombinacijų kurių pagalba nustatomos žmogaus savybės.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2010 m.
  • 2 puslapiai (526 žodžiai)
  • Stanislovas
  • Savianalizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Savianalizė. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/savianalize.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 21:03
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo