Savigynos mokymai: verslo planas


Įvadas. Verslo aprašymas. Darbo objektas Verslo planas. Darbo tikslas Parengti IĮ „Rytų vėjas“ verslo planą. Darbo uždaviniai. Pateikti verslo idėjos aprašymą. Išanalizuoti rinkodaros, paslaugų tikimo ir vadybos planus. Pateikti skaičiavimus lentelėse. Darbo metodai Literatūros bei šaltinių analizė. Rinkodaros planas. Konkurentai. Gamybos planas. Veiklos planas. Vadybos skyrius. Literatūros sąrašas.


Būtent mano kuriamas IĮ „Rytų vėjas“ turi savo tikslus, kuriuos stengsis įgyvendinti. Stengsimės mokyti ne tik praktiškai, bet ir teoriškam mokymui. Konkurentų turėsime, tačiau pasitelkiant reklamos gudrybes sieksime būti geriausi mokinių atžvilgiu, tieksime jiems disciplinos, bet ir bandysime tapti draugais.

IĮ „Rytų vėjas“ savo veiklą planuoja vykdyt Klaipėdoje, Minijos g. 12. Įmonės savininkas būsiu aš Gvidas Žulkus, bet pritrauksiu kelis rėmėjus. Įmonė teiks savigynos ir kitus kovos menų mokymo paslaugas tokias, kaip mišrių kovų menas, laisvosios imtynės ir bendroji savigyna. Mūsų korepetitoriai didelį dėmesį skirs kovos menais besidomintiems asmenims. Dirbs trys mokytojai, turintys dideles mokomąsias bei gyvenimiškas patirtis, todėl mokiniams bus įdomu bendrauti su jais. Mokysime vis atsinaujinančios kovų specifikos. Bendrausime jaunimui suprantamiausiu būdu, kūrybiškai, kad norintis išmokti, kuo greičiau ir ilgam laikui įsisavintų mūsų pamokas. Mūsų verslą pakylės tai, jog įmonė dirbs pačiame Klaipėdos mieste, rajone, kuriame visi norėtų mokėti kaip reikia apsiginti ir tai reiškia jog mokiniams bus patogu mus rasti. Valandos kaina bus prieinama kiekvienam ir bet kokia pamoka kainuos tik 40 lt.

Skaičiuojant ilgalaikio turto nusidėvėjimą, metinė jo suma siekia 2433,33 lt. Dalinant ketvirčiui suma būtų 608,33 lt. Didžiasią nusidėvėjimą sudaro kompiuteris ir baldai, abu po 1000 lt per metus.

Įmonė turės tris darbuotojus. Tai trijų dalykų specialistai. Jų algos per metus sudarys 18 400 lt. Visais metais jų atlyginimas nesikeis, tačiau metų pabaigoje, atsižvelgiant į uždirbtą pelną, bus pridedamos premijos. Didžiausią darbo užmokestį gaus MMA treneris, o kiek mažesnį savigynos mokytojas.

Banko suteikiama paskola yra 10 000 lt. Pirmaisiais metais mokėsime tik metines palūkanas, kurios yra 6 %. Antraisiais įmonės gyvavimo metais sumokėsime 4000 lt kredito sumos ir palūkanas. Trečiais metais sumokėsime likusią sumą, t.y. 6000 lt ir palūkanas. Sumokėjus kreditą ir palūkanas, paaiškėjo, jog kreditas mūsų įmonei kainavo 1560 lt.

PVM įmokų plano apskaičiavimas reikalingas grynųjų pinigų srautų analizei. Sužinoję tikslią PVM įmokų sumą galime apskaičiuoti sukauptų pinigų srautus.

Mes orientuosimės į žmones, kurie nori ir įgauti pasitikėjimo savimi, išmokti apsiginti. Mokysime visus, kurie nori išmokti apsiginti, kurie nori sužinoti rytų kultūros subtilybių, tapti profesionaliais kovotojais. Mūsų įmonė renkasi įvairių žmonių segmentą, pradedant nuo mažamečių vaikų ir neapsiribojant vyresnio amžiaus asmenimis. Tačiau daugiausiai ateinančių treniruotis tikimės jaunų vaikų ir paauglių. Kadangi Klaipėdoje yra pakankamai daug įvairių amžių grupių žmonių, padirbėję su įmonės reklama tikimės nemažo norinčiųjų kreipimosi ir susidomėjimo įmonės teikiamomis paslaugomis.

  • Microsoft Word 41 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (2306 žodžiai)
  • Kolegija
  • Deividas
  • Savigynos mokymai: verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Savigynos mokymai: verslo planas . (2019 m. Sausio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/savigynos-mokymai-verslo-planas.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 18 d. 16:03
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!