Savirealizacija


Savi realizacija. Savirealizacijos planai. Savirealizacija psichologija. Savirealizacijos pavyzdziai. Save realizave zmones. Savirealizacijos testai. Mano savirealizacija. Savirealizacija žmogaus gyvenime.

Savirealizacija. Nerealizavusių savęs žmonių nuomonės (save realizavę žmonės paprastai mano priešingai nei šiame sąraše esančios nuomonės; kai kur pateikta save realizavusio žmogaus nuomonė).

Nerealizavusių savęs žmonių nuomonės (save realizavę žmonės paprastai mano priešingai nei šiame sąraše esančios nuomonės; kai kur siekdami pažinti aplinkinių jausmus ir charakterį, žmonės dažnai būna netaktiški. (savirealizacijos požiūris: siekis pažinti aplinkinius yra natūralus ir patpastangos, kurių reikia pažinti tiesai, vertos, nes atneša naudos. (savirealizacijos požiūris. Nes atneša malonumą. ).

Sudėtingose situacijose reikia veikti išbandytu keliu – tai garantuoja ssvarbiausia gyvenime – būti naudingam ir patikti žmonėms. (savirealizacijaneverta neapgalvotai reikšti savo jausmus, nepasvėrus situacijos. (savirealizacija: išreikšti jausmus paprastai svarbiau, nei pasverti. ).

Aš tikiu savimi, kai jaučiu, jog sugebu susidoroti su savo užduotimis. (savirealizacija: aš tikiu neformuodamas savo požiūrį, aš linkęs įsiklausyti į gerbiamų ir autoritetingų žmonsėkmė bendravime priklauso nuo mokėjimo pabrėžti savo privalumus ir nuslėpti tsiaura specializacija būtina tikram mokslininkui. (savirealizacija: specializacija daro žmogų ribotu. ).

Gyvenime labai svarbu būti naudingam. (savirealizacija: labai svarbu, ar žmogaus gyvenime yra pažinižmogus turi dirbti kad patenkintų savo šeimos poreikius. (savirealizacija: žmogus turi dirbti, kad realizuotų savo norus ir sugebėjimus. ).

Spręsdamas asmenines problemas aš vadovaujuosi visuotinai priimtomis sampratomis. (savirealizacija: savo problemas sprendžiu taip kaip reikia. ).

Valia reikalinga, kad slopintum norus ir kontroliuotum jausmus. (savirealizacija: svarbiausia valios paskirtis – sttalentingam žmogui neatleistinas nepareigingumas. (savirealizacija: taledauguma žmonių pavydūs, nors ir stengiasi tai paslėpti. (savirealizacija: pavydas būdingas tik nevykėliams, kurie mano, jog jos apėjo. ).

Rinkdamasis sau užsiėmimą, žmogus turi įvertinti jo visuomeninį reikšmingumą. (savirealizacija: žmogus visų pirma turi užsiimti tuo, kas jam įdomu. ).

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2010 m.
  • 3 puslapiai (918 žodžiai)
  • Giedrius
  • Savirealizacija
    10 - 3 balsai (-ų)
Savirealizacija. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/savirealizacija.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 22 d. 17:54
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo