Savirefleksija Mano asmenybės portretas


Socialinių mokslų kolegijos komunikacijos ir menų katedros kūrybos ir pramogų industrijų programa. Mano asmenybės portretas.

Šio darbo tikslas yra savęs pažinimas ir suvokimas, koks žmogus esi ir kaip tave mato pasaulis (kiti žmonės). Savęs pažinimas dar vadinamas savirefleksija. Savirefleksija - pateikti vientisą jos autoriaus portretą, naudojant studijų metu suvoktas sąvokas ir atskleidžiant kaip, kokiu pagrindu tas portretas buvo kuriamas.

Savirefleksijoje turite identifikuoti keletą asmeninių charakteristikų, remiantis asmeninėmis įžvalgomis, atliktais testais, kitų žmonių liudijimais ir pan.).

Savirefleksijos užduotimi siekiama padėti geriau suprasti save ir kitus, ugdyti empatiją, analitinius ir komunikavimo įgūdžius. Dalyko dėstytojai užtikrina, kad visi rašto darbai bus traktuojami diskretiškai, jokiomis priemonėmis neviešinami.

Todėl ramiai galim analizuoti save, ir nebijoti, kad kažkas bus paviešinta. Svarbiausia šiame darbe yra sąžiningumas, nes kitaip negali savęs suprasti, pažinti ir atsiskleisti kaip asmenybė.

Aš save suvokiu, kaip jauną asmenį, kuris kabinasi į gyvenimą, ieško savo kelio ir bando pasirinkti geriausius varijantus. Žinoma tai nėra lengva, bet reikia bandyti ir siekti savų tikslų. Esu pakankamai užsispyrusi ir manau, kad reikia tūrėti savo tvirtą nuomonę. Gyvenime nieko nėra langvo, ir nieko nepasieksi be užsispyrimo ir ryžto, kurio man nestinga. Manau svarbiausios vertybės, kurias turi tūrėti asmuo, tai sąžiningumas, moralė, atsakingumas, darbštumas. Visas šias savybes bandau tūrėti ir pati, bei stengiuosi jas ūgdyti.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2015 m.
  • 5 puslapiai (850 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kotryna
  • Savirefleksija Mano asmenybės portretas
    10 - 7 balsai (-ų)
Savirefleksija Mano asmenybės portretas. (2015 m. Kovo 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/savirefleksija-mano-asmenybes-portretas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 05:00
×
101 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo