Savirefleksija


Savirefleksija kas tai. Kas yra savirefleksija. Savirefleksija tai.

Įvadas. Savirefleksija tai yra mąstymas apie save. Savirefleksijos užduotimi siekiama. Suvokiu save kaip. Žmogus yra kintanti būtybė. Aprašyti savo asmenines savybes gan sunku. Pasaulis yra gražus ir didelis. Mano akimis pasaulis yra labai platus. Šiame pasaulyje išlikti yra labai sunku. Pasaulis, kaip ir žmogus nuolat kinta. Sąvoka atsakomybė. Būtent meilė ir palaikymas ugdo mumyse sugebėjimą rinktis. Išeitis. Kiekvieno žmogaus gyvenimas yra individualus. Pirmasis vertybių suvokimas. Gyvenime dažnai iškyla klausymas.

Save suvokiu taip pat, kaip ir visi. Suvokiu save kaip unikalią asmenybę ir tapatybę tik vieną tokią visam pasaulyje. O suprantam save kiekvienas skirtingai. Aš save suprantu, kaip dar neatsiskleidusią asmenybę. Manau, dar neįrodžiau nei sau nei kitiems kas esu iš tikrųjų. Ir dar nežinau kas tolemesne gyvenime galėčiau būti. Tačiau laikui einant mes pradedame suprasti, kas mum svarbu ir, kas tampa mūsų autoritetais į kuriuos lygiuojamės.

Žmogus yra kintanti būtybė. Todėl kiekvienam gyvenimo etape siekiame savo tikslų dėl skirtingų priežasčių. Vaikystėje mes siekėme pačių paprasčiausių tikslų, tokių kaip išmokti tarti pirmąjį žodį, ar kuo tvirčiau žengti pirmąjį žingsnį. O dabar mūsų siekiai suprantama tapo sudėtingesni. Man siekti savo tikslų padeda didelis noras įveikti visus sunkumus. Juk norint pasiekti tam tikrų tikslų tenka nemažai pasistengti, o tai ir yra mano įkvėpimas įveikti, tai, kas yra sudėtinga. Taigi, manau kiekvieno įkvėpimas, turi būti jis pats, nes tik mes patys galime save geriausiai padrąsinti ir paskatinti nepasiduoti, nes tai gali nulemtį mūsų ateitį.

Aprašyti savo asmenines savybes gan sunku. Juk žmogaus asmenybė yra labai sudėtingas dalykas. Mes galime save matyti vienaip, aplinkiniai kitaip, o artimieji dar kitaip. Tačiau, manau jog vienu ar kitu atveju artimųjų ir mano nuomone būtų panaši, bet aš save pažįstu geriausiai. Taigi, geriausia savybė, kuri padeda siekti užsibrėžtų tikslų yra ta, jog neįveikęs vienų ar kitų problemų aš nepuolu į paniką ir nepasiduodu, o dar kartą apsvarstau, savo klaidas, kas buvo padaryta ar sugalvota blogai, ir kas galėtų būti kitaip. Manau, tai turėtų būti pirmas žingsnis žengtas, tuo metu, kai susiduriame su sunkumais. Noras viską padaryti teisingai ir be priekaištų ir yra ta savybė, kuri padeda man pasiekti geriausių rezultatų.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1408 žodžiai)
  • Universitetas
  • Edit
  • Savirefleksija
    9.8 - 5 balsai (-ų)
Savirefleksija. (2015 m. Birželio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/savirefleksija.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 04 d. 21:05
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo