Savistabos užduotis Kaip aš bendrauju


Savistabos užduotis namų darbas. TEMA ‚‚ Kaip aš bendrauju ‘‘.

Vieną savaitę turėjau stebėti ir fiksuoti savo kūno kalbą (tai kaip aš save fiziškai pristatau aplinkiniams), vėliau pasirinkti tris situacijas ir aprašyti savo išorines reakcijas. Tai nebuvo lengva užduotis. Manau, šio namų darbo tikslas buvo labiau įsigilinti į save, ir geriau suprasti savo neverbalinį bendravimą.

Pirmasis atsitikimas įvyko antradienį, prieš Specialybės kalbos kultūros koliokviumą. Aš stovėjau prie auditorijos durų, laukiau kol ateis dėstytoja. Vis varčiau savo užrašus. Mano žvilgsnis blaškėsi tarp kitų studentų, laikrodžio ir užrašų. Ir viskas dėl to, kad bijojau. Žinojau, kad reikėjo skirti daugiau laiko šio dalyko mokymuisi, tačiau neskyriau. Vakarą prieš, buvau pavargusi todėl užmigau su užrašais ir popieriais lovoje. Dėl to tąkart prieš koliokviumą neradau sau vietos, mindžiukavau vietoje, graužiau save, kad neišmokau. Pastebėjau, kad kandžiojau lūpą, tai išdavė, jog nerimavau. Ši situacija man buvo stresinė. Kai grupiokė kažko paklausė, aš jai atsakiau tik sustingusia šypsena. Tai buvo mano kaukė, po kuria slėpėsi baimė, sutrikimas ir liūdesys.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2015 m.
  • 3 puslapiai (745 žodžiai)
  • Universitetas
  • Egidija
  • Savistabos užduotis Kaip aš bendrauju
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Savistabos užduotis Kaip aš bendrauju. (2015 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/savistabos-uzduotis-kaip-as-bendrauju.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 18 d. 07:16
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo