Savivaldybės biudžetinės įstaigos Kauno miesto socialinių paslaugų centro charakteristika ir veiklos dokumentai


Įvadas. Savivaldybės biudžetinės įstaigos kauno miesto socialinių paslaugų centro charakteristika. Įstaigos veiklos dokumentai. Prašymas dėl priėmimo į darbą. Prašymas leisti nemokamų atostogų. Gyvenimo aprašymas. Įsakymas dėl nemokamų atostogų. Finansininko pareigybės nuostatai. Pažyma apie pajamas. Rekomendacija dėl įdarbinimo. Darbuotojų susirinkimo protokolas. Kompiuterio nurašymo aktas. Bylų perdavimo aktas. 012 Metų dokumentacijos planas. Išvados. Literatūra. Priedai. Priedas. Dokumentų registrų sąrašas. Priedas. Dokumentacijos planas.


1. SAVIVALDYBĖS BIUDŽETINĖS ĮSTAIGOS KAUNO MIESTO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRO CHARAKTERISTIKA

45 specialistai (buhalteriai, personalo specialistas, socialiniai darbuotojai, socialiniai pedagogai, psichologas ir kt.);

85 techninis personalas (socialinių darbuotojų padėjėjai, sekretorės, vairuotojai ir kt.),

2.2. Teisės aktas Lietuvos Respublikoje reglamentuojantis darbo santykius darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis: Lietuvos darbo kodeksas. Aktuali redakcija 2015-01-01.

įsidarbinimo dokumentai (prašymas priimti į darbą, asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, gyvenimo aprašymas, darbo sutartis);

įdarbinimo dokumentai (darbo sutartis, įsakymas priimti į darbą, materialinės atsakomybės sutartis, konfidencialumo sutartis);

5.1. Dokumentų registravimo procedūros esmė: su įstaigos veikla susiję dokumentai registruojami, kad būtų įrodytas jų buvimas dokumentų apskaitos sistemoje ir užtikrinta paieška.

Tai sudėtinga dokumentų valdymo organizavimo dalis ir būtina valdymo tobulinimo priemonė. Dokumentacijos plano rengimą reglamentuoja Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklės. Dokumentacijos planas rengiamas kasmet. (1, 88)

7.1. Kauno miesto socialinių paslaugų centro dokumentai yra saugomi Kauno apskrities archyve. Dokumentų apyrašai yra saugomi archyvų fonduose. Dokumentų apyrašuose nurodomos chronologinės ribos, šiuos dokumentus tvirtina vadovas.

Rodyklės veiklos sritys: teisinio reguliavimo ir veiklos organizavimo, audito, personalo, dokumentų valdymo ir naudojimo, informacinių technologijų valdymo, finansinio ir kito turto valdymo, saugos ir sveikatos darbe, gaisrinės ir civilinės saugos dokumentai. Iš viso yra septyni skyriai. Trumpiausiai dokumentai saugomi vienerius metus. Skirtingiems dokumentams nustatyti skirtingi minimalūs saugojimo terminai. Valstybės archyvuose gali būti saugomi nuolat, atsižvelgiant į dokumentuose užfiksuotos informacijos išliekamąją vertę.

Atsižvelgdamas į Adomo Juozapavičiaus, vyresniojo finansininko, 2014 m. balandžio 4 d. prašymą,

2014-01-03 – 2014-06-05 jai buvo priskaičiuota su darbo santykiais susijusių išmokų 6502,25 Lt (Šeši tūkstančiai penki šimtai du litai, 25 centai) ir išskaičiuota mokesčių 2400, 50 Lt (Du tūkstančiai keturi šimtai litų, 50 centų).

Siūlome Loretą Gedminaitę į vyresniosios apskaitininkės pareigas. Manome, kad patirtis ir asmeninės savybės bus naudingos Jūsų įmonei ir puikiai įvertintos.

Asta Jankutė pareiškia, kad 2014 m. atostogų grafikas bus sudarytas atsižvelgiant į darbo krūvį ir darbuotojų pageidavimus.

Komisija patikrino kompiuterį Lenovo GR-14 2005 (inv. Nr. S123428) ir nustatė, kad jo naudoti negalima, nes atsirado rimtas gedimas dėl, kurio tapo neremontuojamas.

Vadovaujantis direktoriaus 2014 m. lapkričio 25 d. įsakymu N. V-16 „Dėl bylų perdavimo“, Marytė Venskienė, buhalterė, perdavė, o Aistė Cinkutė, archyvo vedėja, perėmė bylas:

Išanalizavęs savivaldybės biudžetinės įstaigos Kauno miesto socialinių paslaugų centro duomenis apie jos struktūrą ir veiklą pastebėjau, kad ji turi gerai išvystytą infrastruktūrą ir visiškai patenkina miesto gyventojų socialinių paslaugų poreikius.

  • Microsoft Word 84 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (2403 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tomas
  • Savivaldybės biudžetinės įstaigos Kauno miesto socialinių paslaugų centro charakteristika ir veiklos dokumentai
    10 - 2 balsai (-ų)
Savivaldybės biudžetinės įstaigos Kauno miesto socialinių paslaugų centro charakteristika ir veiklos dokumentai. (2016 m. Lapkričio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/savivaldybes-biudzetines-istaigos-kauno-miesto-socialiniu-paslaugu-centro-charakteristika-ir-veiklos-dokumentai.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 18 d. 11:52
×