Savivaldybių biudžetų pajamos, pagal prekių ir paslaugų mokesčius analizė


Santrauka. Įvadas. Lietuvos Respublikos bei Kauno apskrities ir jo savivaldybių biudžetų pajamos už prekių ir paslaugų mokesčius, pagal administracinę teritoriją 2004-2011 metais, statistinio tyrimo teorinis pagrindimas. Vidutiniai dydžiai – naudoti atliekant darbą. Absoliutinių ir santykinių dydžių teorinis pagrindimas. Grupavimo taikymas statistiniui tyrimui. Grafinės analizės teoriniai metmenys. Korelecinės ir regresinės teorijos pagrindimas. Prognozavimas naudojant trendo lygtį. Lietuvos Respublikos bei Kauno apskrities ir jos savivaldybių biudžetų pajamų už prekių ir paslaugų mokesčius, pagal administracinę teritoriją 2004-20011 metais statistinio tyrimo metodika. Absoliutūs dydžiai. Grupavimo metodika. Grafinė analizė. Kintamųjų sąryšio (koreleacinės regresijos) analizės metodika. Rodiklių prognozavimas. Lietuvos Respublikos, Kauno apskrities ir jos savivaldybių biudžetų pajamų, pagal surenkamus prekių ir paslaugų mokesčius, statistinio tyrimo rezultatas. Absoliučių rodiklių analizės rezultatai. Grafinės tyrimo analizės rezultatai. Koreliacinės regresijos analizės rezultatai. Surenkamo gyventojų pajamų mokesčių už prekes ir paslaugas Kauno apskrityje kitimo prognozė 2012-2013m Išvados. Literatūros sąrašas. Priedas a. Priedas b. Priedas c. Priedas d.

Darbo apimtis – 102 psl.

Lentelių skaičius darbe – 35 lentelės.

Paveikslų skaičius darbe – 15 paveikslų.

Darbo tikslas - atlikti statistinį tyrimą, išanalizuoti ir vaizdžiai pateikti Lietuvos Respublikos ir Kauno apskrities savivaldybių biudžetų pajamų, pagal prekių ir paslaugų mokesčių kitimą laiko atžvilgiu (2004-2011m.), Lietuvos Respublikos biudžeto pajamų kitimą, pagal surenkamus mokesčius už prekes ir paslaugas, priklausomybę ir jos ryšio stiprumą nuo Kauno apskrities ir jos savivaldybių. Darbą atliko Kauno Technologijos Universiteto, Ekonomikos ir vadybos fakulteto, X grupės studentė. Šį darbą sudaro keturios dalys:

•Teorinė;

•Metodinė;

•Praktinė;

•Išvados.

Darbe taikyti įvairius analizės metodai, tokie kaip bibliografines korteles, autorinės – teminės, chronologinės - teminės, content. Taip pat atlikta įvairūs skaičiavimai, kurie buvo reikalingi statistinio tyrimo atlikimui.

Mano statistinio tyrimo tikslas – procesinis, išanalizuoti Lietuvos Respublikos bei Kauno apskrities ir jos savivaldybių biudžetų pajamas už prekių ir paslaugų mokesčius, pagal administracinę teritoriją 2004-2011 metais bei paprognozuoti 2012-2013 metams, nustatyti tarp Lietuvos Respublikos ir Kauno rajono savivaldybių ryšius, jų stiprumą, biudžeto pajamų, pagal surenkamus mokesčius už prekes ir paslaugas, kaitą per analizuojamą laikotarpį.

Uždaviniai – išmokti analizuoti Lietuvos Statistikos Departamente randamus statistinius duomenis man aktualia tema, juos sugrupuoti, palyginti, grafiškai pavaizduoti, atlikti įvairius skaičiavimus ir prognozes (perspektyvines). Pastebėti įvairius reiškinių dėsningumus, atitinkamus požymius, savybes. Taip pat išmokti nustatyti prognozes ateinantiems keliems metams į priekį Lietuvos Respublikos ir Kauno apskrities bei jos savivaldybių biudžetų pajamų, už prekių ir paslaugų mokesčius, kitime, apskaičiuoti kitimo koeficientus.

  • Microsoft Word 838 KB
  • 2015 m.
  • 102 puslapiai (21593 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sandra
  • Savivaldybių biudžetų pajamos, pagal prekių ir paslaugų mokesčius analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Savivaldybių biudžetų pajamos, pagal prekių ir paslaugų mokesčius analizė. (2015 m. Kovo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/savivaldybiu-biudzetu-pajamos-pagal-prekiu-ir-paslaugu-mokescius-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 21 d. 04:42
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo