Savižudybė esė


Galimybė užbaigti gyvenimą yra visada, o išlikti...? Ar savižudybė yra asmens pasirinkimo teisė? Mano nuomonė apie tai.

Pasirinkau šia esė temą vien tik dėl to, jog savižudybė šiais laikais yra labai opi problema. Vis daugiau atsiranda žmonių, pasirinkusių savižudybės kelią, ypač jaunimo tarpe. Kodėl žmonės vis dažniau renkasi šį kelią? Kokie sunkumai gali spausti žmogų, kad jis pasirinktų kelią tik į vieną pusę – į mirtį? Ar galima pastebėti jog žmogus nori nusižudyti, ir ką tokių atveju daryti? Galbūt galima tokiam žmogui padėti? Ar savižudybė yra žmogaus pasirinkimo teisė?

Savižudybė (suicidas) – tai sąmoningas žmogaus pasitraukimas iš gyvenimo. Realiginiais požiūriais savižudybė netgi yra laikoma nuodėmė. Suicido formų yra daug – pasikarti, nuskęsti, persipjauti venas, perdozuoti vaistų ir pan. Bet koks veiksmas kurio tikslas mirtis yra savižudybė.

Apie smurta, savižudybes žmonėms yra teikiama visur: per televiziją, radiją, internete. Net šiuolaikiniuose animaciniuose filmukuose pilna smurto scenų, kurios vėliau pereina į herojaus mirtį (labai tinkamas pavyzdys anksčiau rodytas animacinis filmas „Drakonų kova Z“).

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (681 žodžiai)
  • Brigita
  • Savižudybė esė
    10 - 8 balsai (-ų)
Savižudybė esė. (2015 m. Balandžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/savizudybe-ese.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 24 d. 07:44
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo