Savižudybių įtaka demografijai


Savižudybių įtaka demografijai Lietuvoje. Tyrimo aprašymas. Hipotezė. Tikslai. Uždaviniai. Tyrimas. Informacija. Informacija (iš JaponijosTyrimas. Statistinė medžiaga. Kaišiadorių rajone. Lietuvoje. Palyginimas ir analizė. Išvados ir galimos prognozės. Hipotezės patvirtinimas arba atmetimas. Informacijos apie demografiją galite rasti. Šaltiniai.

Tyrimo aprašymas Hipotezė Tikslai Uždaviniai Tyrimas: Informacija Statistinė medžiaga Jų palyginimas ir analizė Išvados ir galimos prognozės Hipotezės patvirtinimas arba atmetimas Šaltiniai.

Tyrimo rūšis: Statistinis tyrimas; Palyginimas; Klasifikavimas; Aprašymas. Tyrimo eiga: Tyrimo srities ir metodų pasirinkimas; Hipotezės iškėlimas; Reikalingų duomenų ir medžiagos atranka; Duomenų ir medžiagos analizė; Išvadų ir ateities prognozių formulavimas; Hipotezės patvirtinimas ar atmetimas.

Lietuvoje 2010 metais savižudybių skaičius buvo mažesnis nei 2011 metais, todėl 2013 metais bus didesnis nei 2011, o ypač tarp asmenų iki 25 metų. Savižudybės Lietuvoje daro didelę įtaką demografijai. Jos sudaro didžiąją Lietuvos žmonių mirtingumo priežasčių dalį. (dedukcinė hipotezė – kai iš keleto teisingų teiginių pagal logikos taisykles formuluojamas naujas teisingas teiginys).

Išsiaiškinti ar 2011 metais savižudybių skaičius yra didesnis nei 2010 metais, o ypač tarp asmenų iki 25 metų. Išsiaiškinti ar savižudybės sudaro didžiąją dalį lietuvių mirtingumo priežasčių. Bandyti prognozuoti Lietuvos ateitį demografijos srityje.

Surasti medžiagos apie savižudybes Lietuvoje; Atrinkti reikalingus duomenis; Apibendrinti ir išanalizuoti duomenis; Pateikti informaciją ir statistinius duomenis; Suformuluoti darbo išvadas (apibendrinti) ir galimas ateities prognozes; Atmesti arba patvirtinti hipotezes;.

Hipotezė, kad Lietuvoje 2010 metais savižudybių skaičius buvo mažesnis nei 2011 metais, todėl 2013 metais bus didesnis nei 2011, o ypač tarp asmenų iki 25 metų, PASITVIRTINO. Hipotezė, kad savižudybės Lietuvoje daro didelę įtaką demografijai.

  • MS PowerPoint 810 KB
  • 2016 m.
  • 17 puslapių (669 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Viktorija
  • Savižudybių įtaka demografijai
    10 - 7 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Savižudybių įtaka demografijai. (2015 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/savizudybiu-itaka-demografijai.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 05:35
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo