Savos kūrybos novelė "Saulės smūgis"


Novelė kūryba. Savos kurybos noveles. Rasinys su novele. Novele referatai. Saules smugis referatas. Kuryba novelės. Grušo beprote konstancija analize.

Saulės smūgis. Sunki darbo savaitė buvo beeinanti į pabaigą, buvo ketvirtadienis. Mano galvoje jau kunkuliavo mintys kaip turiningai praleisti savaitgalį. Tėvai pasiūlė važiuoti kažkur į Aukštaitiją, prie ežerų, aš sutikau, nes kitų planų neturėjau, o ir pasimaudyti norėjosi po ilgo trūnijimo namuose. Jau grįžęs iš mokyklos, penktadienį, suskubau krautis daiktus ir po valandos mes išvykome. Kaip įprasta mūsų šeimoje per keliones kyla visokiausių barnių, šis kartas taip pat nebuvo išskirtinis.

Sunki darbo savaitė buvo beeinanti į pabaigą, buvo ketvirtadienis. Tai mažajam broliukui neįdėtas ne tas drabužis, tai kažko nepaėmėme. Aš pasistengiau tėvus nuraminti ir man tai pavyko. Nutaisiau gerą kelioninę nuotaiką ir važiuodamas skaičiau knygą, ir svajojau apie šaltą ežero vandenį ir kaitrią saulę. Pradžia, galiu pasakyti, buvo visai nebloga.

Aš iš karto tikėjausi gerai praleisti savaitgalį. Atvažiavus į vietą, mūsų jau laukė mano tėvo brolio šeimyna. Jie jau buvo išsikepę šašlykus ir vakare visi skaniai pavalgėme. Nors jau buvo vienuolika valandų vakaro, tačiau aš ir mano tėtis šokome į ežerą maudytis. Prisimenu, jog pirmas įspūdis, įkišus koją į ežerą, buvo nekoks, kažkaip labai jau šaltas jis man pasirodė. Tačiau vėliau pripratau, ir man visai tai patiko. Pati pirmoji diena, tiksliau tik vakaras, buvo visai neįsimintina, tačiau gerai praleista.

Nuėjome gulti vėlai, o žadėjome keltis anksti. Ryte, apie septintą valandą aš netikėtai pabudau (matyt vidinis laikrodis suveikė, juk tokiu metu ir keldavausi darbo dienomis), pažiūrėjau į laikrodį ir norėjau miegoti toliau, tačiau mano šeimyna nusprendė keltis. Aš visą savaitę buvau anksti kėlęsis, todėl nutariau pasilepinti ir pamiegoti. Pabudau vienuoliktą valandą, kada jau visas namas buvo tuščias, nes visi buvo jau senai išsibėgioję. Buvau tikrai gerai išsimiegojęs ir vien tai man pakėlė nuotaiką. Į kelionę buvome pasiėmę nemažai maisto, todėl pabudęs užsimaniau nuo stalo nugriebti kokį skanėstą.

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2010 m.
  • 2 puslapiai (823 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gustė
  • Savos kūrybos novelė "Saulės smūgis"
    10 - 1 balsai (-ų)
Savos kūrybos novelė "Saulės smūgis". (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/savos-kurybos-novele-saules-smugis.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 23 d. 20:12
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo