Scenarijus: Gaidelio gimtadienis


(„ baby shark “„ Prausiam , prausiam rankeles “. Džimba – Kiškis. Džimba – Pelės. Vienas – pienas , Dujei – tujei LAPĖ. Vienas – pienas , Dujei – tujei , Trys – varys , Keturi – po kepure. Varlyčių choras – kva kva kva.


Gaidys - vyriškos lyties višta. Raudona skiauterė, geltonos ir raudonos plunksnos, du dideli sparnai. Gaidys yra charizmatiškas, linksmas, bendraujantis, mylintis draugus ir vaikus paukštis. Jis auštant kakariekuoja, žadina dar miegančius. Mėgsta klausyti muziką, dainuoti, šokti, mankštintis, pūsti balionus, skaityti knygas, žiūrėti pro langelį.

Lapė - gudri, sukta, graži, mokanti pataikauti kitiems. Jos plaukai gražūs, tiesūs, žvilgantys, jos uodega žvitri, ilga ir riesta. Lapė yra rudos – oranžinės spalvos. Jos geriausias draugas yra šukos, jų ji niekur neišleidžia iš rankų. Laputė mėgsta šokti, maivytis, žiūrėti į veidrodį. Ir ji niekada nebūna antra, ji būna pirma.

Kiškis - laukinis ilgaausis graužikas, šis kiškis yra Lepus, dažnai pargriūna, ypač jeigu nustemba. Jo ausytės baltos, o akytės žvalios. Mėgsta jis morkas, šokius ir linksmybes. Jam yra labai svarbūs draugai, niekada nepamiršta draugų gimtadienių, visad pagalvoja apie dovanas

Pelė– kitaip dar vadinama Pelyte. Jos mėgstamiausias maistas yra sūris, mėgstamiausias instrumentas gitara, o mėgstama daina, tai „Džimba – Pelė“. Jos ausytės stačios ir nosytė ilga, visada užuodžia kažką skanaus. Mėgsta kaupti daiktus, kurių dažniausiai ir reikia. Jos kailiukas pilkas, kojytės mažos, o dantukai du, kad kramtyti būtų lengviau.

Varlė – tai beuodegis varliagyvis ilgomis užpakalinėmis kojomis. Ši Varlė kvarkia, kurkia, kvaksi. Gužutis gaudo. Jos visas kūnas žalias, ji maža, maža varlytė. Ji mėgsta apsirengti žalia spalva, dažnai nešioja sijonus. Jos mėgstamiausias užsiėmimas – rinkti ir uostyti Ramunes.

RYTAS, SKAMBA PAUKŠTELIŲ BALSAI, ČIURLENA PAVASARIO UPELIUKAS. ATEINA LAPĖ, KIŠKIS, PELYTĖ, VARLYTĖ IR ATSIGULA Į SAVO VIETAS. PASIRODO GAIDYS, PABĖGIOJA PO SALĘ IR ATSISTOJA ŠALIA VAIKŲ.

GAIDYS - Štai ir pavsaris atėjo. Šiandien ne tik puikus oras lauke, bet ir mano 5-tojo gimtadienio šventė, vaikai, į kurią Jus visus kviečiu!!! Ka ka rie kū!! Pats laikas pradėti puoštis, bei laukti atvykstančių svečių į mano šventę. Betgi reikia pabusti iš saldaus miegelio ir nusiteikti linksmybėms, negalėsime šokti, jei mūsų kaulai nebus pramankštinti? Tai gal pasportuokime, ar sutinkate su manimi? Na, tai visi atsistokime ir pajudėkime. Vienas, du, trys, pirmyn...

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1700 žodžiai)
  • Kolegija
  • Greta
  • Scenarijus: Gaidelio gimtadienis
    10 - 2 balsai (-ų)
Scenarijus: Gaidelio gimtadienis. (2019 m. Rugpjūčio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/scenarijus-gaidelio-gimtadienis.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 11 d. 16:01
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo