Scenarijus Kaip šauksi, taip ir atsilieps


Teatro scenarijus. Kaip šauksi , taip ir atsilieps. Vidutinio amžiaus moteriai reikalinga finansinė parama gydymui. . “. Rekia skubiai atlikti operaciją. Padėkite kas galite. Pinigus prašome siūsti į žemiau nurodytą sąskaitą “. Visos senutės. Mas kr. Bhakti jogą. Ragana ir vėl buria. Ragana. Kaim išbėga puoštis. Ateina kaimynė ir anūkė. Pažiūrėti vaistų pavadinimus nuo nervų. Scenarijaus autoriai. Visi autoriai sutinka su spektaklio talpinimu „ Mokslo bazė “ svetainėje.


(kaim) O Jėzau, kaip blogai jaučiuos, niekam aš nereikalinga, paliko mane viena, draugės savo reikalais užsiima, duktė su žentu po užsienius laksto, anūkų neatveža, nieks manęs nemyli.

(optimistė) gal vaistu kokiu duoti? Nuo pernai metu liko, galiojimas dar nepasibaigė, man atrodo.

(int) nu baikit, baikit, mergaitės.(prieina prie ligonio) tai pasakyk kas tau yra? skauda kas?

(kaim) rankos nutirpo, kojų nebejudinu, galva plyšta, ausyse spengia, akyse raibuliuoja, vienu žodžiu-depresija.

(int) Vaa prisiminiau.. Skaičiau vienoje protingoje knygoje, kad visos problemas vaikystėje prasideda. Per hipnoze galima grįžti į vaikystę ir išspręst problemas.

(opt) O kam ta hipnozė? Pinigus be reikalo leist, gi vis tiek į vaikystę sugrįžtam.

Int – Naaa, aš nemoku jums paaiškinti, na tai lyg tai miega, tačiau į klausimus atsakyti geba. Vienu žodžiu, padeda.

Pikč. – A tai bet kiek kainuos? Ar pinigų turit? Pensijos kokios mažos.. O tie visi apgavikai daug prašo... Iš kur pinigų gausim?

Pikč: gal, o gal ir nesurinksime. Aš ir taip vos galą su galu suduriu. Argi nežinote, kokios kainos. O kaip eurą įvedė, tai visai riesta paliko.

Int – Neatspausdins, tačiau mes galim parašyti graudulingą laišką draugams puslapyje one.lt ir draugas, kad mūsų draugė susirgo mirtina liga ir paprašysim pinigų gydymui.

Opt. – Ša, tylėkit, neišduokit. Ir jums užteks. Va kaip reikia daryti. (Sėda prie kompiuterio ir spausdina)

Kaim.: Gal...turiu, turiu. Anūkai įdėjo. Va čia. Specialiai ant ekrano paliko, kad greitai rasčiau. Atidaryk.

Int.: (žiūri nuotraukas) Ne ir šitos netinka. Čia tu tokia visa žydinti, laiminga, ir dar prie vaišių stalo...

Int.: Prašyčiau be prisiminimų. Tiek to nuotraukos nedėsime. Reikia tada tekstą pataisyti. Labai jau neįtikinamas. Gal rašykime taip: ,,Mieli žmonės, kurie dar netapote abejingi svetimam skausmui, padėkite. Jūsų širdies gerumas gali išgelbėti kito žmogaus gyvybę. Padėkite nelaimingai, ligos iškamuotai moteriai nugalėti mirtiną, ir net užkrečiamą ligą. ( senutės pasitraukia nuo kaimietės)...

Aš taip tyčia parašiau, kad būtų baisiau. Niekas juk nenorės užsikrėsti, tai noriau pinigus atsiūs.(senutės lengviau atsikvėpia ir vėl atsistoja arčiau) Toliau: Beldžiamės į jūsų sielos gelmes ir pilnomis ašarų akimis, ištiestomis į jūsų gerumo rankomis prašome mielaširdiškumo ir pagalbos. Te pasišalina šaltumas ir abejingumas iš jūsų širdžių. Perveskite savo užuojautą pinigine forma į nurodytą sąskaitą. Širdingai jums dėkojame. Pasirašo ligonės geriausios draugės“ ( senutės šluosto savo ašaras)

Pikč. – Ką čia seną kelmą bepuoši? Gulkis. Va, pareina, atvažiavo, antai pro langą matosi. Kažkoks šlubas...

Hip.: Na, jei aišku, tai noriu pasakyti, kad po mano procedūrų pacientai tampa visiškai kitokiais žmonėmis. Visos jų problemos dingsta. Hipnozės procedūros atveria jiems kelią į šviesesnį gyvenimą, leidžia išnaudoti visas tobulinimosi galimybes. Hipnozė- tai ateities sielos ugdymosi variklis, tai...

Hip.- Viskam savo laikas. Hipnozė- atsakingas ir rimtas procesas. Be to ir nemažai kainojantis hipnotizuotojui. Mes savo honorarą sunkiomis valios pastangomis ir proto galiomis užsidirbame.

Hip.- Gerai, gerai. Matau, kad jūs esat protingos ir mes su jumis susitarsime. Tai kur yra pacientas?

( senutės nuveda prie ,,ligonės“)

Hip.- Labai malonu jus matyti. Tai kas atsitiko? Hmm, keista...Ar mes ankščiau nebuvome susitikę? Man atrodo, kad aš jus kažkur mačiau? Gal jus lankėtės mano paskaitose? Žinote, kaip jau jums sakiau, esu pagarsėjęs savo gabumais visame pasaulyje. Esu visur kviečiamas...

  • Teatras Scenarijai
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • Nadežda
  • 24 puslapiai (6659 žodžiai)
  • Teatro scenarijai
  • Microsoft Word 67 KB
  • Scenarijus Kaip šauksi, taip ir atsilieps
    10 - 3 balsai (-ų)
Scenarijus Kaip šauksi, taip ir atsilieps. (2016 m. Sausio 06 d.). http://www.mokslobaze.lt/scenarijus-kaip-sauksi-taip-ir-atsilieps.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 22:14