Scenarijus Kalėdų renginiui


Vienas iš dešimtokų Tai jau ne , mes to nenorim. Gali sau viena būti tame koncerte. Lai pildosi viltys Žadėtos , svajotos. Lai būna šie metai Vien gėrio pradžia. Sveikinimą palydės muzikos kūrinys – Stasio Povilaičio atliekama daina („ Vėl švieski man , vėl “)(. O dabar po trumpos reklaminės pauzės , mes sugrįšime su dar daugiau sveikinimų. Aš rašau tau šį laiškelį – Prisimink , kur gyvenu. Nukasiau nuo kelio sniegą Ne bėda , jei naktį snigs. Mano sargis – jis nemiega Prie vartelių pasitiks. Okai siunčia direktorei muzikinę dovaną – ansamblio „ Nerija “ dainą. Emilija Dabar pažaisime žaidimą. Kviečiame ateiti iki 20 vaikų. Žaidimo vedėjas Vilius. Mokytojai skiriamas muzikinis sveikinimas - Viktorijos ir grupės „ Vitražas “ daina. Emilija Namai pragarai – o be reklamos – negerai. Vikyškių pieninės sūreliai – iš gyvų karvių pieno! Brolis Alfonsas siunčia Livetos ir Petro Kazlauskų dainą Dabar kviečiame ateiti visus mokytojus , mamas ir tėvelius. Ačiū visiems už dėmesį. Suteikiame žodį mokyklos direktorei.


Visi dešimtokai susėda puslankiu salės viduryje: vieni - ant kėdžių, kiti – ant grindų, viena kitas - pusiau pasilenkęs arba stačiomis. Prieš juos - pastatytas ant kėdės televizorius. Emilija sėdi viduryje, jos rankoje – pultelis. Visi žiūri į ekraną ir po minutės pradeda ginčytis:

Pultelį turiu aš, tai visi žiūrėsim, ką aš norėsiu. O man patinka sveikinimų koncertas (pasigirsta sveikinimo koncerto įžanginė melodija).

Tai jau ne, mes to nenorim. Gali sau viena būti tame koncerte (išneša kėdę, televizorių ir pultelį).

Labas vakaras, mieli televizijos žiūrovai. Šiandien, kaip ir kiekvieną penktadienį, jau 18-ajį sezoną sveikiname jus prie televizijos ekranų. Norime padėkoti už jūsų laiškus, kurių sulaukėme daugybę. Šį gražų vakarą savo sveikinimą jums, mielieji žiūrovai ir visi Piktupėnų apylinkių gyventojai, siunčia 10-tos klasės mokiniai Evaldas, Vilius, Lukas, Ieva, Erenijus ir Emilija. Jie skiria jums šiuos žodžius:

Sveikiname su ateinančiais šuns metais! Ta proga jums bus leidžiama paloti ir pasikasyti koja ausį.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (710 žodžiai)
  • Mokykla
  • Regina
  • Scenarijus Kalėdų renginiui
    10 - 1 balsai (-ų)
Scenarijus Kalėdų renginiui. (2019 m. Spalio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/scenarijus-kaledu-renginiui.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 04 d. 01:59
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo