Scenarijus Studentas gydytojas


Lietuvių scenarijus.

EXT. –parkas- šilta vasaros diena. EXT. - kristupo namai- diena. EXT. -kiemas prie kristupo namu- diena kai išvažiuoja kristupas su gabrielium studijuoti. EXT. - kristupo bendrabučio kambarys-vėlyvas vakaras. EXT. -kavinukė-diena. EXT. - kristupo bendrabučio kambarys-rytas. EXT. -universitetas. EXT. -respublikinė kauno ligoninė-rytas. EXT. -statybų aikštelė-diena. EXT. -respublikinė kauno ligoninė-palata. EXT. - kristupo bendrabučio kambarys- diena. EXT. - kristupo namai- rytas. EXT. –parkas-rytas. EXT. –parkas-diena. EXT. -nuošali gatvė-diena.


Baltas suoliukas. Priėję du paaugliai valgo saulėgrąžas ir šiukšlina, lipa ant suolelio. Takeliu, pro juos, eina moteris ir jos vyras. Jie sustoja ir nuveja jaunuolius. Vyras nuvalo suoleli ir ant jo abu su moterim prisėda, apsikabina. Ir galiausiai pačiame priekyje smėlio dėžė, o joje du berniukai. Vieno iš jų plaukai šviesus, kito tamsūs. Jie žaidžia.

Virtuvėje lakstanti mama. Ruošia valgyti. Kristupo mama (apie 40 metų, šviesių plaukų moteris. Ji apsijuosusi prijuoste.

Kristupai, ateik greičiau, kiek gali sėdėti prie to kvailo televizoriaus ir žiūrėti apie tas kniaukiančias mašinas... Tau reikia sėsti prie knygų. EGZAMINAI ne už kalnų!

Koks bus iš tavęs daktaras, kai tau tik greitis ir mašinos rūpi. Mes norime, jog ateityje tau nereikėtų rūpintis, iš kur gauti darbą, nes gydytojai visada bus reikalingi.

Nepergyvenk. Tuoj lipu į viršų mokytis. Žinau kiek jūs norite su tėvu mane išvysti su baltu chalatu.

3.EXT.-KIEMAS PRIE KRISTUPO NAMU- DIENA KAI IŠVAŽIUOJA KRISTUPAS SU GABRIELIUM STUDIJUOTI.

Kieme stovi mašina (spalvą derinsim paskui), į ją krauna daiktus Kristupas ir jo draugas Gabrielius. Gabrielius (tamsių akių aukštas vaikinas). Jie atsisveikina su atėjusiomis ir juos išlydinčiomis šeimomis ir įlipa į mašiną. Išvažiuoja.

Vaikinai išlipa iš mašinos. Kristupas atidaro bagažinę ištraukia bagažą ir abu paėmę jį nuėjo į netoliese esanti bendrabutį. Įėję į vidų sutiko bendrabučio prižiūrėtoją.

Imk raktus, tavo kambarys 218, 2 aukšte. O tavo draugas čia tikiuosi ilgai nebus. Svečiai šiandien nelaukiami

Štai čia mano svajones pradės pildytis! Ačiū Kristi, kad pavežei. Susitiksim dar, tavo universitetas gi netoli, Ok?

Kambaryje daugybe lenktyninių mašinų plakatų. Ant spintelių mini lenktyninių mašinų kolekcija. Kristupas sėdi prie stalo. Stalas apkrautas knygomis apie mediciną. Kristupas užsiėmęs už galvos. Staiga suskamba Skype muzikėlė. Ekranas rodo, jog skambina mama.

 • Lietuvių kalba Scenarijai
 • 2017 m.
 • Lietuvių
 • Ineta
 • 11 puslapių (1576 žodžiai)
 • Gimnazija
 • Lietuvių scenarijai
 • Microsoft Word 26 KB
 • Scenarijus Studentas gydytojas
  10 - 2 balsai (-ų)
Scenarijus Studentas gydytojas. (2017 m. Vasario 07 d.). http://www.mokslobaze.lt/scenarijus-studentas-gydytojas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 20:31