SEB banko valstybinės veiklos analizė


SEB – Jūsų pagrindinis bankas. Investicinį gyvybės draudimą. Grupinį gyvybės draudimą. Sveikatos draudimą. Pasirūpinate finansine parama darbuotojams sunkią akimirką. Padedate savo darbuotojams susikurti finansiškai saugią ateitį. Apdrausdami savo komandą, ją stiprinate. Naudinga Jums ir Jūsų darbuotojams. Svarbiausias sąlygas renkatės Jūs. Įmonės motyvavimo sistema. Pagrindinė ir papildoma draudimo apsauga. Draudimo išmoka. Apmokamos svarbiausios gydymo ir sveikatinimo išlaidos.

Darbuotojas turi būti tikras profesionalas. Iniciatyvus, nuosekliai siekantis tikslo, mokantis bendradarbiauti žmones, nes sėkmingas pagrindas - kompetetinga ir efektyviai dirbanti komanda. Darbuotojas turi dalintis savo patirtimi su kolegomis, įgyti naujų žinių dalyvaudamas įvairiuose kursuose ir semuinaruose. Vertinamas darbuotojų lojalumas ir indėlis į bendrus rezultatus.

Darbas darbuotojams turi teikti profesiinį pasitenkinimą ir dirbdami jie galėtų atskleisti savo potencialą.

Delegavimas-įgaliojimo patikėjimas pavaldiniams veikti savo naudai.

Centralizacija-kaupimas, telkimas į vieną vietą, centrą; valdymo, vadovavimo, ek.galios sutelkimas vienoje vietoje, nedaugelyje centr.įstaigų

Pareiginės instrukcijos ir nuostatos

Darbuotojų atrankaSEB visiems siūlo lygias galimybes, nepriklausomai nuo kultūrinių skirtumų, lyties, religijos, rasės ar asmeninių įsitikinimų. SEB gerbia savo darbuotojus – darbuotojai visada turi galimybę dalyvauti konkursuose eiti atitinkamas pareigas. SEB vadovaujasi darbuotojų karjeros tęstinumo principu. SEB aktyviai ieško būsimų darbuotojų tarp geriausių studentų universitetuose. SEB siekia greitai ir sklandžiai įtraukti į darbą naujus darbuotojus kuriant vieną SEB.

TobulėjimasSEB remia ir palaiko darbuotojų tobulinimosi iniciatyvą – suteikia galimybę lankyti įvarius kursus banke ir kitose institucijose, naudotis internetu, kitais informacijos šaltiniais, suteikia įvairių kitokių galimybių tobulėti. SEB nuolat siūlo kelti kvalifikaciją darbe, banke, SEB grupėje. SEB gerbia savo geriausius darbuotojus – sprendimai skirti į aukštesnes pareigas visada yra skaidrūs, aiškūs ir teisingi. SEB yra tarptautinės bankų veiklos grupė – mokėti anglų kalbą yra ypatingai svarbu, tad SEB skatina besimokančiuosius anglų kalbos.

 AtlyginimasSEB yra konkurencingas darbdavys vietinėse rinkose. SEB profesinio skatinimo programos yra paprastos, aiškios, skaidrios ir teisingos. SEB gerbia individualius darbuotojų poreikius ir palaipsniui diegia lanksčius motyvaciją skatinančius sprendimus. SEB siekia derinti pinigine ir ne pinigine išraiška pagrįstas skatinimo programas. SEB siekia kasmet peržiūrėti atlyginimų sistemą.

InformavimasSEB informuoja atvirai ir laiku – SEB gerbia darbuotojus ir juos visuomet informuoja apie bankų grupės veiklą, jei įmanoma, iš pirminio informacijos šaltinio. SEB užtikrina, kad klientams visada būtų pateikiama reikiama informacija. SEB laikosi konfidencialumo taisyklių ir elgiasi profesionaliai, naudodama banko ir jo antrinių įmonių turimą konfidencialią informaciją. SEB visada laikosi etikos ir moralės principų. Darbo aplinka ir atmosferaSEB savo darbuotojams kuria šiuolaikišką darbo aplinką, laikosi nuomonės, kad turi būti laiko darbui, namams, sveikatai stiprinti.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2015 m.
  • 18 puslapių (1765 žodžiai)
  • Kolegija
  • Erika
  • SEB banko valstybinės veiklos analizė
    10 - 7 balsai (-ų)
SEB banko valstybinės veiklos analizė. (2015 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/seb-banko-valstybines-veiklos-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 02 d. 01:32
×
147 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo