Seimo dienotvarkė


Seimo dienotvarkė. Kokios nuorodos Seimo svėtainėje leidžia susidaryti nuomonę apie Seimo dienotvarkę? “Seimo darbas”. Ten parašyta, kokios Seimo pareigos ir kaip jis atlieka savo darbą. Kaip vyksta Seimo posėdis? Pirmiausia seimo pimininkas. Neretai įvyksta taip, tarp Seimo narių įvyksta konfliktas. Kartais Seimo nariai. Kaip sėdi Seimo nariai posėdžių salėje? Seimo posėdžių salėje išskiriamos darbo zona.  I sektoriuje vietos skirtos Respublikos Prezidentui, Ministrui Pirmininkui ir ministrams.  . Sektoriuje vietos skirtos pakviestiems dalyvauti Seimo posėdyje asmenims. Sektoriuje yra Seimo narių darbo vietos. Kokių galimybių kreiptis į Seimą turi piliečiai? Piliečiai gali Seimui.

Pirmiausia seimo pimininkas pasako ka jie šiuo metu svarsto ir aptaria ir dėl ko balsuoja, tuomet Seimo nariai, jeigu jie nori pasisakyti prieina prie mikrofonų ir pasisako.

Neretai įvyksta taip, tarp Seimo narių įvyksta konfliktas. Tuomet vyksta balsavimas. Jeigu daugiau, negu pusė Seimo narių užbalsuoja “Už”, įstatymas ar kitas nuosprendis būna priimtas.

Kartais Seimo nariai paprašo pertraukos, ilgesnės ar trumpesnės, kad nueitų pavalgyt ir panašiai. Seime pasitaiko triukšmas, per posėdį daugelis šneka telefonais, žaidžia, valgo ir t.t...

Seimo posėdžių salėje išskiriamos darbo zona, stebėjimo zona ir poilsio zona.

  • MS PowerPoint 9 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (277 žodžiai)
  • Sandra
  • Seimo dienotvarkė
    10 - 2 balsai (-ų)
Seimo dienotvarkė. (2015 m. Sausio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/seimo-dienotvarke.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 21:02
×