Šeimos analizė


Asmens mikroaplinka. Seima mikro aplinkos analize. Seimos mikroaplinka. Šeimos mikroaplinka ir bendravimo ypatumai. Mikroaplinka šeimoje. Šeimos ir socialinės mikroaplinka analizė. Seimos mikroaplinkos analizė. Šeimos analizė ir ypatumai.

Ekonominės – demografinės ir socialinės šeimos sąlygos. Ikivedybiniai santykiai. Šeimos mikroaplinka ir bendravimo ypatumai. Šeimyninio gyvenimo stadijos. Sutuoktinių asmenybių apibūdinimas ir konfliktų sprendimas. Pasitenkinimo santuoka įvertinimas. Dominuojančių šeimos vertybių apibūdinimas, interesai, laisvalaikio užsiėmimai. Šeimos planai, vystymosi perspektyva. Šeimos, kaip socialinės grupės įvertinimas, rekomendacijos šeimai.

Mano pasirinkta šeima susideda iš keturių narių: tėčio, mamos ir dviejų vaikų (du sūnai). Tėtis – vairuotojas vienoje individualioje formoje, kuri dirba su mediena. Mama –dirba pardavėja-konsultantė vienoje is prekybos centrų. Jaunesnysis sunus studijuoja vilniaus universitete ekonomika 4 kursas, vyresnysis sūnus – gyvena ir dirba Anglijoje, . Šiuo metu kartu su tėvais gyvena tik jaunėlis, bet ir jis greitai ieškosis nuosavo būsto, nes ketina ateinančią vasarą kurti šeimą su savo drauge.

Šeima gyvena pasiturinčiai dideliame kaime, kuris yra tik 5km kelio nuo miesto, nuosavame name, kuriame yra didelis kiemas, ūkinis pastatas. Kieme stovi pavėsinė, yra baseinėlis, aplinkui daug medelių. Vyras ir žmona patys pasistatė savo namą prieš 20 metus.

Mama daugiausia laiko praleidžia virtuvėje ir miegamajame, tėtis daug laiko praleidžia kelionese. Be šių kambarių namuose yra dar vienas miegamasis, sūnaus kambarys, kuris šiuo metu labiau panašus į poilsio kambarį, nes vaikinas čia beveik negyvena, svetainė, vonios ir tualeto kambariai, holas. Namo rūsyje yra įrengti dar du kambariai ir garažas, bet juose šiuo metu yra sudėti visi nereikalingi daiktai.

  • Psichologija Analizė
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2012 m.
  • 8 puslapiai (1902 žodžiai)
  • Universitetas
  • Šeimos analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Šeimos analizė. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/seimos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 08:45
×