Šeimos ataskaitos aprašymas


Šeimos, kaip socialinio instituto, lyčių, amžiaus ir išsilavinimo aprašymas. Kiekvieno šeimos nario socializacijos procesai. Socialinių vaidmenų įtaka šeimos narių socializacija. Šeimos narių priklausomybė grupėms, organizacijoms, visuomeninė veikla. Deviacijos tipologizavimo ir funkcijų analizė šeimos kontekste. Socialinė kontrolė šeimoje. Refleksija.

Rasa nori susirasti darbą, bet, kad tai padarytų, jai reikia susirasti sau tinkamą sferą ir psichologiškai atsigauti. Gal būt jai reiktų pasikalbėti su psichologu. Šeima yra pajėgi spręsti visas savo problemas. Tam gali trukdyti nebent tik Rasos religiniai įsitikinimai, dėl kurių kyla šeimos susiskaldymas, nesusikalbėjimas. Tačiau tai nežymi problema, kurią galima išspręsti paprasčiausiu bendravimu. Šeima ir taip yra išsprendusi daug bendravimo problemų, įsiliejusi į bendruomenę, turi daug pažįstamų, draugų ir ryšių. Rasa yra baigusi socialinio darbo studijas, turi daug psichologinių žinių ir darbo patirties. Pažįsta daug psichologų, su kuriais gali pabendrauti, dvasininkų ( važinėja į vienuolyną bendrauti su vienuoliais), su kuriais bendraujant gali atsigauti. Tomas Rasą visada palaikė, tačiau per daug kištis ir spręsti problemas nenori, nes mano, kad viskas susitvarkys savaime, kai Rasa atsigaus, o finansinė padėtis dar nėra tokia bloga. Taigi visa šeima šiek tiek abejinga Rasos problemoms, nes su ja, sergančia silpna depresija, bendrauti sudėtinga.

  • Sociologija Aprašymas
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2013 m.
  • 6 puslapiai (1361 žodžiai)
  • Elytė
  • Šeimos ataskaitos aprašymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Šeimos ataskaitos aprašymas. (2013 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/seimos-ataskaitos-aprasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 15:10
×