Šeimos diena


Šeimos diena. Panevėžys. Kas yra šeima? Kuo skiriasi mūsųprotėvių šeimos nuo mūsų. Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu ji minima nuo 1994 metų. Šeimos dienos tradicija. Vartome senus albumų foto ir prisimename. Lietuvių patarlės apie šeimą. Auga vaikai, auga ir bėdos Gerų tėvų geri ir vaikai. Papuošk rėmelius, nupiešk savo šeimą ir užrašyk vardus. Išmokime eilėraštį apie mamytę. Motulės rūpestėliai Seniai. O dabar ir apie tėvelį! Mylimam tėtukui Tėti. Geriesiems seneliams iš baltųjų pūgų aš nunersiu tau skraistę. Nepamirškime ir senelių! Padainuokime kartu. Meninė veikla – dovana šeimai karališka dovana mamai. Tau reikės spalvoto popieriaus karštų klijų minkštų burbuliukų. O su tėčiu pastatykite šeimos namą! Kartu praleistas laikas bus labai smagus. Staigmena seneliams. Gėlytė su tavo delnuku. Visi kartu nupieškime šeimos medį. Šeimos medis tai tavo seneliai. Šeima –tai didžiausias turtas, kokį mes turime šioje žemėje – branginkime jį!


Kas yra šeima? Kuo skiriasi mūsųprotėvių šeimos nuo mūsų? Ar naminiai gyvūnai gali būti šeimos nariais? Šeimos diena švenčiama – gegužės 15 dieną; Šeima – tai patys artimiausi mums žmonės ir dėl jų mes esame pasiruošę padaryti viską.

Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu ji minima nuo 1994 metų. Daugumai žmonių šeima – saugumo ir laimės vieta, kur visi išmoksta solidariai gyventi. Nepaisant greitų socialinių pokyčių, šeima – kiekvienos visuomenės stabilumo centras. Kiekvienoje kultūroje šeima yra žinoma kaip patikimiausia solidarumo forma, garantuojanti visuomenės išlikimą. Vaikų raidai labai svarbu, kad juos augintų abu tėvai – motina ir tėvas.

Vartome senus albumų foto ir prisimename, smagiausius nuotykius; Būtinai tą dieną nusifotografuojame visa šeima, taip papildydami nuotraukų albumą; Kartu su visa šeima kepame savo tradicinį pyragą.

Auga vaikai, auga ir bėdos; Gerų tėvų geri ir vaikai; Kas tėvų neklauso, valgo duoną sausą; Lenk medį, kol jaunas; Vaiką mylėk kaip dūšią, bet krėsk kaip grūšią.

Papuošk rėmelius, nupiešk savo šeimą ir užrašyk vardus.

  • MS PowerPoint 1492 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (502 žodžiai)
  • Kolegija
  • Inga
  • Šeimos diena
    10 - 1 balsai (-ų)
Šeimos diena. (2020 m. Rugsėjo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/seimos-diena.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 23 d. 05:14
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo