Šeimos ir vaikų bendravimas


Šeimos ir vaikų bendravimas. Kas yra bendravimas. Svarbiausi tarpasmeninio bendravimo aspektai. Kada prasideda bendravimas su vaiku? Bendravimas su vaikais nuo senovės laikų. Musulmoniškos šeimos. Mokslininkai apie bendravimą. Bendravimą didina. (remiantis A. Titarenkos tyrimais). Šeimos komunikacijų rušys pagal N. Epstein. Klausimai auditorijai? Literetūra.

XV amž. rytuose, Bohemijoje ir Bavarijoje kūdikių beveik visiškai nemaitino krūtimi. Ši veikla buvo laikoma nuodėmę ir moterims atvirai grasino ir išjuokė jas. Kūdikiams buvo ruošiamas mišinys iš sultinio, ryžių miltų, karvės arba ožkos pieno, vandens ir cukraus. Kūdikių mirtingumas šiose šalyse buvo labai didelis.

Daugeliui šeimų nelengva rasti laiko ugdantiems pokalbiams. Senovės Izraelyje tokios problemos nebuvo. Vaikai dieną leisdavo namuose su motina arba traukdavo į laukus ar kitur, kur darbuodavosi tėvas. Tikrai pakakdavo laiko pabendrauti, išsišnekėti. Tėvai todėl puikiai permanydavo savo atžalų būdą, norus ir poreikius. Vaikai irgi galėjo gerai pažinti tėvus.

Žmogaus dorovinė paskirtis ir jo dorovonis brandumas Sugebėjimas savikritiškai save vertinti Jautrumas kito žmogaus išgyvenimams Suvokimo naujumas, dorovinė intiicija, vaizduotės žaismas Aukštas individo intelektas, sudėtingas, įvairiapusis, produktyvus jo proto išsivystymas Dorovinių-psichologinių pasaulių panašumas.

Kodėl daugelyje šeimų trūksta bendravimo? Kokios žmogaus vertybės didina bendravimą?

  • Pedagogika Skaidrės
  • MS PowerPoint 2319 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (1346 žodžiai)
  • Teresa
  • Šeimos ir vaikų bendravimas
    10 - 9 balsai (-ų)
Šeimos ir vaikų bendravimas. (2015 m. Spalio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/seimos-ir-vaiku-bendravimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 10:30
×