Šeimos mokyklėlė verslo planas


Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo idėja. Įmonės pristatymas. Įmonės teisinis statusas. Informacija apie įmonę. Įmonės tikslai ir uždaviniai. Pagrindiniai įmonės tikslai. Pagrindiniai įmonės uždaviniai. Įmonės vizija. Įmonės veiklos apžvalga. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Vartotojai. Konkurentai. SSGG analizė. Marketingo planas. Paslaugų asortimentas. Kainos. Realizavimo metodai ir kanalai. Rėmimas ir reklama. Gamybos planas. Įrenginiai. Patalpos. Kitos priemonės. Valdymo personalas ir darbuotojai. Vadovai. Darbuotojai. Organizacinė struktūra. Rizikos įvertinimas. Rizika susijusi su išoriniais veiksniais. Įmonės silpnosios pusės. Rizikos mažinimas. Finansinis planas. Finansavimo šaltiniai. Prognozuojamas pelnas. Prognozuojami pardavimai, pajamos. Prognozuojamos išlaidos. Prognozuojamas pelningumas. Prognozuojama pelno (nuostolio) ataskaita. Prognozuojamų pinigų srautų ataskaita. Prognozuojamas balansas. Ekonominiai rodikliai. Grynasis pelningumas. Turto metinė grąža. Nenuostolingumo taškas. Literatūros sąrašas. Priedai.

Finansinis planas (finansavimo šaltiniai, prognozuojama pelno (nuostolio) ataskaita, prognozuojamas balansas, pinigų srautų ataskaita);

Subūrus profesionalų komandą, kuri dalijasi ne tik savo žiniomis, bet ir moko, negaili praktinių patarimų, būtų į paskaitas mokyklėlėje kviečiami ir tėveliai, ir giminės, ir auklės, - žmonės, kurie prisideda prie vaiko auginimo bei auklėjimo. Nebūtų apsiribojama vien teorinėmis paskaitomis. Būtų naudojamos naujausios pasaulio metodikos, tendencijos ir pripažintos praktinės užduotys. Šeimos mūsų mokyklėlėje galėtų rasti įvairiapusę pagalbą – gydytojų specialistų, psichologų, teisininkų, visuomenės sveikatos specialistų ir kitas konsultacijas. Būkime kartu, mokykimės drauge, kurkime saugią, sveiką, informuotą ir atsakingą šeimą.

Todėl numatoma įmonės įkūrimui panaudoti 300000Lt, 4 akcininkų asmeninės lėšos, bus skiriamos būtent visuomenės informatyvumui, sveikatos priežiūrai ir atsakingo požiūrio į šeimos sveikatą formavimui. Įmonė nesiekia pelno konkretiems savo tikslams, kadangi akcininkai ir įkūrėjai buvo patys pakirsti ligų ir informatyvumo stokos, todėl jie padarys viską, kad tokių atvejų sumažėtų, kad visuomenė domėtųsi ir rūpintųsi savimi ir artimaisiais, savo didžiausiu turtu – šeima.

Žvelgiant vis labiau į ateitį yra matomas vis didesnis žinių medicinos srityje poreikis. Šiuolaikinės mamos ypač domisi ir jaudinasi dėl savo vaikų, kadangi pastaruoju metu didėja susirgimai įvairiomis ligomis, priešlaikiniai gimdymai, alerginės infekcijos ir t.t. Todėl mano sugalvota įmonė turėtų suteikti galimybę gauti visą reikalingą informaciją ir pagalbą tiek tėveliams, tiek šeimos nariams, netgi aktualiomis naujienomis ir metodais besidominantiems mūsų teikiamos paslaugos vartotojams.

Įmonės pradinis akcinis kapitalas yra 300 000 tūkst. Lt, beje, jis yra suskirstytas į dalis, vadinamas akcijomis, todėl įmonės teisinis statusas – UAB (uždaroji akcinė bendrovė).

Įmonėje dirbs 21 darbuotojų. T.y. Direktorius, buhalterė, kasininkė, registratūros darbuotoja, 3 gydytojai – ginekologai, 2 šeimos gydytojai, 3 vaikų ligų gydytojai, kineziterapeutas, masažo specialistas, neurologas, psichologas, laboratorijos darbuotojai, teisininkas, bibliotekos vedėjas, valytojas.

Bus teikiamos medicinos, reabilitacinės, konsultacinės, teisinės paslaugos. T.y. galimi apsilankymai pas gydytojus – ginekologus, šeimos gydytojus, vaikų ligų gydytojus, neurologą tiek gydymui, tiek konsultacijai. Galimi atlikti įvairūs kraujo tyrimai. Taip pat reabilitacinių procedūrų paslaugos pas kineziterapeutą, masažo specialistą, psichologą. Taip pat bus teikiamos teisinės paslaugos dėl informacijos apie teises ir galimybes būsimiems ir esamiems tėveliams. Taip pat bibliotekos paslaugos, kurioje bus visa reikalinga informacija apie medicinos sritis, ligas, motinystės pasiruošimui bei kt. Taip pat planuojami gydytojų vizitai klientų namuose.

Rinka – tai mainų sfera. Svarbiausias rinkos bruožas - tai, kad vos atsiradus kažkokios paslaugos poreikiui, atsiranda ne viena, o keletas įmonių tai teikiančių. Kiekvienas konkurentas bando patenkinti vartotojų poreikius, tačiau dažniausiai kainos yra neprieinamos mažas ir vidutines pajamas gaunantiems žmonėms. Į tai orientuodamiesi mes norime, kad mūsų įmonės paslaugomis naudotųsi įvairaus socialinio sluoksnio žmonės.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 166 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 34 puslapiai (6414 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jurgita
  • Šeimos mokyklėlė verslo planas
    10 - 5 balsai (-ų)
Šeimos mokyklėlė verslo planas. (2015 m. Lapkričio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/seimos-mokyklele-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 04:36
×