Šeimos planavimo ir kontracepcijos būdai


Šeimos planavimo ir kontracepcijos būdai. Kas yra kontracepcija? Kontracepcijos būdai. Barjeriniai (fiziškai užkerta kelią sėklai patekti į gimdą). Cheminai (naikina spermatozoidus dar prieš jų kontaktą su kiaušinėliu). Hormoniniai (sukelia hormoninius pokyčius moters organizme). Chirurginai. Šeimos planavimas. Vengiant nėštumo. NŠP privalumai. NŠP trūkumai. Šaltiniai.

Tai priemonės, kuriomis siekiama užkirsti kelią nėštumui arba sumažinti jo tikimybę. Daugeliu atvejų tai yra priemonės nuo pastojimo, tačiau kartais prie kontracepcijos yra priskiriama ir abortas bei nėštumo nutraukimo tabletės. Papildomas kai kurių kontracepcijos priemonių privalumas – ji apsaugo nuo lytiniu keliu plintančių ligų.

Gaubtuvėlis, makšties kempinė, pesaras: diafragma (makšties pesaras), gimdos spiralė (gimdos pesaras), prezervatyvas (vyriškas ir moteriškas);.

Barjeriniai (fiziškai užkerta kelią sėklai patekti į gimdą):.

  • MS PowerPoint 589 KB
  • 2016 m.
  • 14 puslapių (319 žodžiai)
  • Emilija
  • Šeimos planavimo ir kontracepcijos būdai
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Šeimos planavimo ir kontracepcijos būdai. (2015 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/seimos-planavimo-ir-kontracepcijos-budai.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 07 d. 06:36
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo