Šeimos psichologiniai išgyvenimai skyrybų metu skaidrės


Šeimos psichologiniai išgyvenimai skyrybų metu. Ema Cilinskaitė AK. Santykių pradžia. Galima santykių eiga. gręsiančios skyrybos. Neaiškumas, nežinia, tuštuma sukelia skausmą ir didelę baimę. „Toks jausmas, kad mes nuolat prasilenkiam iš pradžių aš siekiau laisvės. Santykių fazės. Simbiozė Diferenciacija Eksperimentavimas Suartėjimas. Didžiausia skyrybų rizika. Kuo greičiau suprasi, kad neperdarysi žmogaus. Išyra apie 50 proc. pirmų, 67 proc. antrų ir 73 proc. trečių santuokų. Vien per praėjusius. Kiek paprastinant galima. – Ar skyrybos gali nekelti streso? Kartais viena pusė nuolatos skundžiasi ir yra nepatenkinta. Nuo ko priklauso, kiek skausmingos yra skyrybos? Ar finansinė baimė, kylanti per skyrybas, nėra išryškėjęs egoizmas? Ar verta toliau sekti savo buvusįjį socialiniuose tinkluose. Skyrybas išgyvenantis žmogus dažnai nori tik užsidaryti namuose ir būti ten vienas. Ar labai negražu blogai kalbėti apie buvusį partnerį? – Kodėl iš karto po skyrybų neverta pulti į naujus santykius. Skyrybos – saugumo, rutinos, ateities vizijų ir praeities prisiminimų netektis. Mes nutolome vienas nuo kito (37 proc. Suprasti. Mes visi lyg ir suprantame, kad esame skirtingi. „Aš myliu save“. „Aš noriu būti laiminga (-as)“. „Tegu eina jis/ji po velnių“. „Man visuomet nepatiko jo/jos šukuosena/išvaizda/charakteris“. „Man bus daug geriau be jo/jos, nes. “. „Praėjo jau X dienų nuo mūsų išsiskyrimo ir aš jaučiuosi. “. „Aš rasiu ką nors geriau“. Skyrybos yra pokytis. Tėvams nutarus gyventi atskirai tavo gyvenime vyksta dideli pokyčiai. Jaunesnio amžiaus vaikai nenori pripažinti tėvų išsiskyrimo. Pyktis. Kaltė. Liūdesys. vienišumas. gėda. baimė. spąstai tėvams. Apie skyrybas vaikui praneškite prieš. Vaikai ne tik liūdi, bet ir džiaugiasi iširusiais tėvų santykiais. Du 99 metų senukai atėjo pas teisėją skirtis. Mylėkit ir būkit mylimi.


Mes nutolome vienas nuo kito (37 proc.);2.Buvome pernelyg skirtingi (30 proc.);3.Vienas dėl partnerio stengėsi daugiau nei kitas (26 proc.);4.Turėjome skirtingą artumo ir laisvės poreikį (25 proc.);5.Negalėjome susikalbėti (23 proc.);6.Vienas iš mūsų buvo neištikimas (21 proc.);7.Neliko seksualinio gyvenimo (19 proc.);8.Nebeturėjome bendrų tikslų (17 proc.);9.Nebeliko abipusės paramos (16 proc.);10.Vienas iš mūsų įsimylėjo kitą (15 proc.).

Vaikai ne tik liūdi, bet ir džiaugiasi iširusiais tėvų santykiais.

  • MS PowerPoint 136 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 34 puslapiai (1223 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ema
  • Šeimos psichologiniai išgyvenimai skyrybų metu skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Šeimos psichologiniai išgyvenimai skyrybų metu skaidrės. (2018 m. Gruodžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/seimos-psichologiniai-isgyvenimai-skyrybu-metu-skaidres.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 24 d. 08:00
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!