Šeimos svarba „Dėdės ir dėdienės“ ir „Liūdna pasaka“


Moterų paveikslai jono biliūno apsakyme ,,liūdna pasaka'' ir juozo tumo-vaižganto apysakoje ,, dėdės ir dėdienės'' rasynis. Liudna pasaka seimos vertybes. Liudna pasaka ir dedes ir dedienes. Vaizganto dedes ir dedienes ir biliuno vagies palyginimas. Jonas biliunas šeimos svarba. Jonas biliunas dede ir dedienes. Seimos vertybes lietuviu literaturoje. j.biliunas liudna pasaka.savickis kova. tumas vaizgantas dedes ir dedienes. Šeimos santykiai liudnoje pasakoje. Seima liudnoje pasakoje. Moteru paveikslai "liudna pasaka","dedes ir dedienes".

Šeimos svarba ,,Dėdėse ir dėdienėse“ ir ,,Liūdnoje pasakoje“.

Visais laikais žmogus siekdavęs išsimokslinti, sėsliai apsigyventi ir sukurti šeimą. Iki pat mirties ramiai nugyventi gyvenimą apsuptam mylimų žmonių norėjo kiekvienas, bet ne visi tai gaudavo. Didžiulę šeimos svarbą įžvelgė ir rašytojai, tad kūrė įvairiausio pobūdžio istorijas, norėdami priversti žmones susimąstyti. Neatsiliko ir XIXa. ir XXa. lietuvių rašytojai, lyrinio psichologinio pasakojimo pradininkas J. Biliunas ir svarbiausias lietuvių literatūros prozininkas Juozas Tumas – Vaižgantas. Jų labai jausmingose apysakose: ,,Dėdės ir dėdienės“ ir ,,Liūdna pasaka“, atskleidžiamas tikrasis ir pats didžiausias žmogaus siekis gyvenime, tai sukurti šeimą. Tad kodėl būnant doram žmogui, šeimą: sukurti, turėti ir išsaugoti, taip sunku?

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 9 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (594 žodžiai)
  • Mokykla
  • Karolis95
  • Šeimos svarba „Dėdės ir dėdienės“ ir „Liūdna pasaka“
    10 - 5 balsai (-ų)
Šeimos svarba „Dėdės ir dėdienės“ ir „Liūdna pasaka“. (2014 m. Kovo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/seimos-svarba-dedes-ir-dedienes-ir-liudna-pasaka.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 13:04
×