Šeimos terapija ir konsultavimas


Šeimos terapijos tikslas. Seimos terapija referatas.

Įvadas. Šeima ir jos samprata. Šeimos sąvoka. Šeimos funkcijos. Šeimos konfliktai. Konfliktų šeimoje sąvoka. Konfliktų atsiradimo priežastys. Konfliktų sprendimo būdai. Šeimos terapija ir konsultavimas. Kas yra šeimos terapija ir konsultavimas. Struktūrinė šeimos terapija. Sisteminė šeimos terapija. Patirtinė šeimos terapija. Funkcinė šeimos terapija. Adlerio ir Dreikurs šeimos terapija. Išvados. Literatūros sąrašas.

Kursinio darbo tikslas – paanalizuoti dažniausiai šeimoje pasitaikančias problemas ir jų sprendimo būdus, pasitelkiant įvairius šeimos terapijos metodus, kurie padeda sustiprinti šeimos tarpusavio santykius ir psichinę šeimos sveikatą.

Kursinio darbo uždaviniai:

1.Apžvelgti šeimos sąvoką, bei funkcijas.

2.Aptarti šeimos konfliktų atsiradimo priežastis ir sprendimo būdus.

3.Išsiaiškinti, kas yra šeimos terapija ir konsultavimas, bei išskirti pagrindinius šeimos terapijos metodus.

Kursinio darbo metodai: mokslinės literatūros analizė.

Kursinio darbo struktūra: darbą sudaro įvadas, 2 dalys, išvados, literatūros sąrašas.

Pirmojoje kursinio darbo dalyje bus aptariama šeimos sąvoka ir funkcijos, taip pat konfliktų rūšis. Antrojoje dalyje dėmesys sutelkiamas į santuokinių problemų sprendimo būdus t. y. į šeimos terapiją. Bus gilinamasi į šeimos terapijos panaudojimo metodus. Pabaigoje apibendrinamos išvados ir įvykdomi kelti uždaviniai, tikslui įgyvendinti.

  • Sociologija Referatas
  • Microsoft Word 38 KB
  • 2013 m.
  • 21 puslapis (4452 žodžiai)
  • Universitetas
  • Šeimos terapija ir konsultavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Šeimos terapija ir konsultavimas. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/seimos-terapija-ir-konsultavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 03:33
×