Šeimos transformacija


Šeimos transformacija. Šeimos samprata Šeimų skirstymas Šeimų tipų apibūdinimai Apibendrinimas. Šeimos samprata. Šeima – giminystės ryšiais susieta žmonių grupė. Šeimos skirstomos į. Tradicines šeimas Išsiskyrusių tėvų šeimas Globėjų šeimas Modernias šeimas (Homoseksualų). Tradicinė šeima. Tradicinė šeima – tai abipusiu sutarimu sudaryta bažnytinė arba civilinė sąjunga tarp vyro ir moters. Tradicinės šeimos patologija. Tradicinė šeimos yra. Išsiskyrusių tėvų šeimos. Tai šeimos, kuriose biologiniai tėvai yra išsiskyrę. „Moderniosios“ šeimos. Tolerancija, pažangios ir modernios idėjos suteikia prielaidą kurtis homoseksualų šeimoms. „Modernių“ šeimų tyrimas. Prestižiniame mokslo žurnale. Transformacija vyksta neigiama.


Tradicinė šeima – tai abipusiu sutarimu sudaryta bažnytinė arba civilinė sąjunga tarp vyro ir moters. Tradicinės šeimos modelis, labiausiai paplitęs pasaulyje. Toks šeimos konceptas yra nekintantis koncervatyviose šalyse, kuriose yra įsisenėjusios šeimos tradicijos. Šalys supranta, kad tradicinės šeimos yra valstybės ateitis. Vykstanti tradicinių šeimų reprodukcija užtikrina populiacijos išlikimą. Čia didelį vaidmenį vaidina Bažnyčia, kuri skatina kurti tradicines šeimas ir sudaryti bažnytines santuokas. Kitaip tariant, koncervatyvios valstybės nepripažįsta kitokių šeimų. Tradicinėse šeimose augantys vaikai, mato tinkamą biologinį pavyzdį iš tėvų.

Tradicinė šeimos yra visų tautų, valstybių ir kultūrų egzistencinis pamatas, kuris vienintelis gali padėti jas išlaikyti. Tik heteroseksualios poros yra biologiškai reproduktatyvios, todėl jos taip vertinamos. Liberalėjant vakarų pasauliui, didėjant žmonių laisvėms, buvo iškraipyta daugelis moraliių vertybių bei normų. Paliestas buvo ir tradicinės šeimos modelis. Liberalios žmogaus teisės, įteisino asmenybių troškimus, paverčiant juos normomis. Humaniškumas įtvirtino individo teisę ir troškimą mylėti bet ką, net tos pačios lyties atstovą. Anksčiau, homoseksualizmas buvo laikytas psichinė liga, gamtos anomalija, iškrypimu ir t.t., tačiau visuomenėje vykstantis moralės nunorminimas, prisidengiant laisvės sąvoka, kuria terpę „modernioms šeimoms“ kurtis, vystytis ir plėsti savo teises. LGBT asmenybės, prašo teisių tuoktis ir įsivaikinti vaikus.

  • MS PowerPoint 62 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (790 žodžiai)
  • Eglė
  • Šeimos transformacija
    10 - 7 balsai (-ų)
Šeimos transformacija. (2016 m. Balandžio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/seimos-transformacija.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 13:57
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo