Sėklų dygimo priklausomybė nuo drėgmės ir temperatūros skaidrės


Sėklų dygimo priklausomybė nuo drėgmės ir temperatūros. Vilniaus naujininkų mokykla. Karlas žužickas ir osvaldas matikonis. 2016 M. Literatūros apžvalga Vienaskilčiai,dviskilčiai. Trumpa literatūrinė apžvalga. Tikslas Ištirti, kaip žirnių sėklų dygimas priklauso nuo aplinkos temperatūros ir drėgmės. Darbo tikslas ir uždaviniai. Naudotos darbui priemonės. Darbo priemonės. Darbo eiga Nusipirkęs. Darbo eiga. Tik paruošti ,,mėginiai“. Mėginiai“ po dviejų parų. Meginiai“ po trijų parų. Po trijų parų, pirmame puodelyje. Rezultatai. Išvada Ištyrus sėklų dygimo proklausomybę nuo temperatūros ir drėgmės patebėjome. Išvada. Informacijos šaltiniai.


Naudotos darbui priemonės: 1.plastmasiniai(vienkartiniai) puodeliai, 2.žirnių sėklos; 3.vata; 4.vanduo; 5.lentyna; 6.šaldytuvas; 7.aliejus.

Darbo eiga: Nusipirkęs visas priemones,iš pradžių aš sutrumpinau penkis plastmasinius(viekartinius) puodelius ir juos sunumeravau nuo pirmo iki penkto.Tada aš atplėšiau kelis vatos gabalėlius ir du iš jų sušlapinau su vandeniu.Tai padarius, aš idėjau sušlapintus gabalėlius į trečią ir ketvirtą puodelis,o sausą vatą į pirmą ir antrą puodelius.Vėliau aš pasodinau žirnių sėklas į visus penkis puodelius.Penktą puodelį su sėklomis užpyliau vandeniu ir kelis lašelius aliejaus.Visus ,,mėginius“ paruošus, aš juos pastačiau į skirtingas temperatūras turinčias vietas: pirmą, trečią ir penktą puodelius pastačiau savo kambaryje ant lentynos(apytiksliai +20 temperatūroje), o antrą ir ketvirtą puodelius pastačiau šaldytuve(+3 temperatūroje).Stebėjau ,,mėginius“.

  • MS PowerPoint 3118 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (414 žodžiai)
  • Mokykla
  • Jonas
  • Sėklų dygimo priklausomybė nuo drėgmės ir temperatūros skaidrės
    10 - 8 balsai (-ų)
Sėklų dygimo priklausomybė nuo drėgmės ir temperatūros skaidrės. (2016 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/seklu-dygimo-priklausomybe-nuo-dregmes-ir-temperaturos-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 06 d. 04:43
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo