Sėklų dygimo priklausomybė nuo drėgmės ir temperatūros


Seklu dygimo priklausomybes nuo dregmes ir temperaturos tyrimas. Nuo ko priklauso sėklų dygimas. Sėklų dygimo priklausomybė nuo temperatūros. Seklu dygimo salygos. Seklu dygimo tyrimas. Seklu dygimo salygos biologija. Seklu digimas ir digimo salygas. Praktikos darbo „ sėklų dygimo priklausomybė nuo drėgmės ir temperatūros“. Praktikos darbas seklu dygimo priklausomybe nuo dregmes. Aplinkos veiksniu itaka sekloms dygti.

Sėklų dygimo priklausomybės nuo drėgmės ir temperatūros tyrimas. Ištirti, kaip žirnių ir kviečių sėklų dygimas priklauso nuo aplinkos temperatūros ir drėgmės. Ant I ir II stiklinių dugno dedama sausos vatos, o į III ir IV – vienodu vandens kiekiu sudrėkintos vatos. Į V stinklines įpilama vandens ir trupučio aliejaus. Į vienas stiklines dedama po 8 žirnių sėklas, į kitas – po 20-25 kviečių grūdus.
  • MS PowerPoint 3118 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių
  • Monika
  • Sėklų dygimo priklausomybė nuo drėgmės ir temperatūros
    10 - 2 balsai (-ų)
Sėklų dygimo priklausomybė nuo drėgmės ir temperatūros. (2013 m. Kovo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/seklu-dygimo-priklausomybe-nuo-dregmes-ir-temperaturos.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 15 d. 13:49
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo