Sėklų dygimo priklausomybės nuo drėgmės ir temperatūros tyrimas


Sėklų dygimo priklausomybės nuo drėgmės ir temperatūros tyrimas. Tikslas. Hipotezė. Priemonės ir medžiagos. Darbo eiga. Prieš ir po. (rezultatas). Sėklos ant drėgnos vatos. Vandenyje panardintos sėklos nedygo, nes supuvo. Išvada.

Ištirti, kaip pupelių sėklų dygimas priklauso nuo aplinkos temperatūros ir drėgmės.

5 vienkartiniai indeliai; 50 pupelių sėklų; Nenuplaunamas rašiklis; Vanduo; Vata; Truputis aliejaus;.

Paimame 5 vienkartinius indelius, juos sunumeruojame. I ir II indelyje ant dugno įdedame sausos vatos ir įdedame po 10 pupelių į indelį; III ir IV indelį įdedame vienodu kiekiu sudrėkintos vatos ir įdedame po 10 pupelių į indelį; V indelyje įdedame vatos, užpilame pupeles vandeniu ir įpilame truputį aliejaus; I, III, V indelius laikome +20°C temperatūroje; II ir IV indelius laikome 0°C temperatūroje; Vienkartinius indelius su sėklomis laikome 3 paras; Stebime, kiek sėklų sudygs kiekviename indelyje, jas suskaičiuojame ir palyginame sudygusių sėklų skaičių.

  • MS PowerPoint 1401 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (228 žodžiai)
  • Agnė
  • Sėklų dygimo priklausomybės nuo drėgmės ir temperatūros tyrimas
    9.2 - 5 balsai (-ų)
Sėklų dygimo priklausomybės nuo drėgmės ir temperatūros tyrimas. (2014 m. Lapkričio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/seklu-dygimo-priklausomybes-nuo-dregmes-ir-temperaturos-tyrimas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 06 d. 04:53
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo