Sėkmės kelias projekto analizė


Projekto pristatymas Projekto pavadinimas. Projekto pobūdis. Projekto „ Sėkmės kelias “ tikslai. Pagrindinės „ Sėkmės kelias “ projekto temos. Projekto veikla , trukmė ir atsakomybė Projekto trukmė. Projekto resursai. Pažintiniai kursai. Mokomasis renginys. Ugdomasis renginys. Mokomasis - ugdomasis renginys. Projekto veiklų įgyvendinimo grafikas. Projekto veikla. Projekto optimizavimas. Tikslo lygis. Išdavos lygis.


Projekto „Sėkmės kelias“ pagrindinis tikslas siejasi su jaunų žmonių specialybės pasirinkimu, mūsų tikslas bendradarbiaujant su kompetentingais specialistais ir profesijų atstovais padėti jaunimui atskleisti save – pasirinkti specialybę.

Pagrindinis verslo tikslas – įgyvendinti idėją ir gauti pelną. Tikslai yra konkretūs ir realūs. Dažnai tokiu tikslu būna savų darbuotojų poreikių patenkinimas. Būtina numatyti ne tik ką įmonė veiks, bet ir kada. Tikslai gali būti ilgalaikiai ir trumpalaikiai. Tikslai turi būti pasiekiami, tada jie didina įmonės efektyvumą, kadangi dauguma žmonių nori greičiau matyti darbo rezultatus. Tokie tikslai, kurie viršija organizacijos galimybes dėl išteklių stokos, ar dėl išorinių faktorių poveikių, gali baigtis katastrofa. Jeigu tikslai nepasiekiami, tai žmonių motyvacija silpna, kas ir blokuoja sėkmę.

Daugelis jaunų žmonių profesiją išsirenka ne pagal savo būdą, norą ir galimybes, o pagal aplinkų iš anksto suformuotą nuomonę apie vieną ar kitą specialybę. Todėl šalyje trūksta žmonių kurie dirba netik todėl kad pragyventų, bet ir todėl kad tas darbas jiems patinka, tuo pačiu keldami Lietuvos ekonomika, bei vystymąsi.

Projekto komandos nariai yra nuo 26 iki 33 metų amžiaus jauni žmonės, besidomintys jaunimo reikalais, jų aktualiomis problemomis. Projekto komandos nariai – jaunų, perspektyvių, ambicingų ir kūrybingų žmonių komanda. Siekiantys padėti jaunimui atskleisti save ir tapti savo srities profesionalu, tuo pačiu prisidedant prie šalies ir visuomenes augimo ir tobulėjimo. Kiekvienas komandos narys turi netik atitinkama išsilavinimą, bet ir gyvenimišką patirti renkantis profesiją ir dirbant savo mėgstamą darbą.

Pateikiu atsakingų už projektą asmenų veiklų sritis ir atsakomybės ribas:

Projektą finansuos Europos Sąjungos lėšomis ir Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ministerija. Jie projektui skirs 120000 Lt.

Praktikoje vis tik dažniausiai naudojama finansinė investicinių projektų analizė, nes jos teigiamais rezultatais labiau suinteresuotas privatus investuotojas, kai tuo tarpu ekonominės analizės rezultatai yra labiau reikšmingi visuomenei.

  • Logistika Analizė
  • Microsoft Word 65 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1757 žodžiai)
  • Gerda
  • Sėkmės kelias projekto analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Sėkmės kelias projekto analizė. (2016 m. Sausio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/sekmes-kelias-projekto-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 11:39
×