Sėkmingo projekto prielaidos


Įvadas. Projektas – kas tai? Projekto samprata. Projektų savybės ir klasifikacija. Projekto gyvavimo ciklas. Projektų valdymo problemos ir jų sprendimo būdai. Problemų nustatymas. Problemų sprendimo būdai. Sėkmingi projektai. Sėkmingo projekto samprata. Sėkmingų projektų pavyzdžiai. Išvados. Naudota literatūra.

Šiuolaikinėje visuomenėje Projektų valdymas, organizavimas, planavimas ir vykdymas užima labai svarbią dalį planuojant veiklą. Beveik kiekvienoje veikloje žmonės susiduria su veiklos projektavimu ar planavimu, net jei tai nėra tiesiogiai įžvelgiama. Tačiau, svarbiausią vaidmenį projektų valdymas atlieka organizacijose. Daugelio organizacijų veikla remiasi nuolatiniu tobulėjimu, inovacijomis, aukštųjų technologijų įsisivainimu. Organizacijos pasitelkiančios projektų valdymo priemones ir metodus gali pasiekti labai aukštą kokybės lygį, sutaupyti lėšų, laiko ar net sumažinti riziką ir padidinti įmonės patikikumą.

Didžiausia problema – dažnai organizacijos neturi žinių, kaip pritaikyti įvairius projektų valdymo metodus ar priemones, kurios leistų pagerinti esamą veiklos situaciją organizacijose. Kitaip tariant, yra nežinoma, kaip vykdyti projektą, kad projektas būtų įgyvendintas sekmingai.

Pagrindinis tikslas – remiantis įvairia literatūra sukurti teoriją, kaip turi būti įgyvendinamas projektas, kad jis būtų pripažintas sėkmingu.

Darbo uždaviniai – išsiaškinti, kas yra projektas; kaip įvairios organizacijos traktuoja projekto savoką; kokios klaidos yra daromos dažniausiai vykdant projektus; numatyti sprendimo būdus, kurie leistų projektus vykdyti sėkmingai; remiantis atliktu darbu pateikti išvadas.

  • Finansai Kursinis darbas
  • Microsoft Word 166 KB
  • 2014 m.
  • 23 puslapiai (4555 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mantas
  • Sėkmingo projekto prielaidos
    10 - 2 balsai (-ų)
Sėkmingo projekto prielaidos. (2014 m. Vasario 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/sekmingo-projekto-prielaidos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 05:16
×